Yardım Reno 4 Lite Pil Durumu Sorunu

7478Recep

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Herkese iyi günler. Pil ayarlarına girdiğimde bir şey fark ettim. Telefonun şarjı %5in altına indiğinde şarja takılı olmadığı halde şarj oluyor gösteriyor ve de şarj tam dolu olduğu halde en son tam şarjı 3 4 gün önce olarak gösteriyor. Bu başka kullanıcılarda da var mı, sorun yazılımsal güncellemelerden mi kaynaklanıyor acaba ve ilerisi için büyük bir sorun teşkil eder mi?

Ekli dosyalar

• 3a62d481-1171-48f8-b0ea-96a907714441.jpg
    3a62d481-1171-48f8-b0ea-96a907714441.jpg
    184.2 KB · Görüntüleme: 36
  • 78ba7a9a-515e-4595-88de-a8fa879f9bdf.jpg
    78ba7a9a-515e-4595-88de-a8fa879f9bdf.jpg
    73.2 KB · Görüntüleme: 35

Marsonne

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
İnsanlar güncellemelerden sonra o kadar çok sorun yaşıyor ki artık foruma konu açılmıyor.. Bi geyik vardı Lost ile ilgili; Oppo çok bozdu, öyle böyle bozmadı, iyi bozdu yani, bi yerden sonra bozmaz dedik, bozdu.. Bozdu bozdu bozdu, daha da bozmaz dedik, yine bozdu..
Kusursuz cihazı (R4 Lite) güncellemeyle oyuncağa çevirdiler..

Upvote 0

İsooo

Forum Asistanı
Asistan
Cihaz
Reno 4 Lite
Herkese iyi günler. Pil ayarlarına girdiğimde bir şey fark ettim. Telefonun şarjı %5in altına indiğinde şarja takılı olmadığı halde şarj oluyor gösteriyor ve de şarj tam dolu olduğu halde en son tam şarjı 3 4 gün önce olarak gösteriyor. Bu başka kullanıcılarda da var mı, sorun yazılımsal güncellemelerden mi kaynaklanıyor acaba ve ilerisi için büyük bir sorun teşkil eder mi?
Valla kardeş bendede 13 gündür ekran süresi sifirlanmiyordu son guncellemeden sonra bugün nolduysa sıfırlandı her an geri bozulabilir ekran süresi ama o %5 olayı hiç yaşamadım

Upvote 0

aydın34

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
İnsanlar güncellemelerden sonra o kadar çok sorun yaşıyor ki artık foruma konu açılmıyor.. Bi geyik vardı Lost ile ilgili; Oppo çok bozdu, öyle böyle bozmadı, iyi bozdu yani, bi yerden sonra bozmaz dedik, bozdu.. Bozdu bozdu bozdu, daha da bozmaz dedik, yine bozdu..
Kusursuz cihazı (R4 Lite) güncellemeyle oyuncağa çevirdiler..
C 30 güncellemesi mi geldi OppoReno4lite a

Upvote 0

İsooo

Forum Asistanı
Asistan
Cihaz
Reno 4 Lite
Şarj oluyor olarak göstermiyor ama diğer sorunlar var bende de şarj dolduktan sonra şarj oluyor gösteriyordu reset attım şarj oluyor göstermiyor ama kalan günü sıfırlamıyor üstüne devam ediyor güç tasaruf modundan çıkmıyor ...
Hard resetin telefona zararları var mı telefon iyi mi oluyor kendine getiriyor mu şarjı mesela Bir tık daha uzun gidiyor mu telefon ilk aldığın gün ki gibi mi oluyor bana anlatır mısın bı sana zahmet
Mesajlar birleştirildi:

C 30 güncellemesi mi geldi OppoReno4lite a
Reno 4 Lite daha c.29 sürümün de gelse aynı anda 4 Lite kullananlara hep beraber gelir C.30 ama bir an önce güzel bir yazılım yapmaları lazım hem pili etkileyen hemde ekran sürelerini

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Hard resetin telefona zararları var mı telefon iyi mi oluyor kendine getiriyor mu şarjı mesela Bir tık daha uzun gidiyor mu telefon ilk aldığın gün ki gibi mi oluyor bana anlatır mısın bı sana zahmet
Mesajlar birleştirildi:

Reno 4 Lite daha c.29 sürümün de gelse aynı anda 4 Lite kullananlara hep beraber gelir C.30 ama bir an önce güzel bir yazılım yapmaları lazım hem pili etkileyen hemde ekran sürelerini
Hard Reset telefonun pil ömrünü, şarjınızın daha uzun gitmesini sağlamaz. Bunlar iyileştirme güncellemeleri ile sağlanabilir. Fakat telefonun yazılımını silip tekrar yüklediği için telefon hızlandırır.

Upvote 0