Reno 5 Lite Batarya hakkında

baryburton

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Selamlar,
Kasım 2021 yaeiginden bu yana Reno 5 lite kullanıyorum. Net hatırlıyorum telefonu ilk aldığımda batarya süresinden çok memnunudum , 2 is gununu çıkardığı zamanlar oluyordu. ( Kullanım saati olarak 19 saatleri hatırlıyorum)
Ancak sonra ne oldu ise bir anda batautya süresi çok düştü. Yazılımlar ile ilgilidir diye düşündüm ve uzun zamansie 13 sürümünü bekliyordum ancak yeni sürüm geldi ve değişen bir şey yok. Bu arada evet telefonu sıfırlayıp tekrar denedim ama pek fark olmadı. Sizlerde durum nasıl? Acaba benim batarya mi sorunlu diye düşünmeye başladım. Son bir iki günde aldığım resimleri ekledim Bilgi amaçlı.

Sıkıntı benim batatyam ile ilgiliyse garantiye gondermem durumunda batarya değişimi yapılır mı ücretsiz olarak , konu hakkında bilgisi olan varsa cevaplarsa xok sevinirim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-04-26-23-31-19-05_0ba066473b79d6e213a1f6f52505e2ee.jpg
    Screenshot_2023-04-26-23-31-19-05_0ba066473b79d6e213a1f6f52505e2ee.jpg
    276.7 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_2023-04-25-22-38-20-11_0ba066473b79d6e213a1f6f52505e2ee.jpg
    Screenshot_2023-04-25-22-38-20-11_0ba066473b79d6e213a1f6f52505e2ee.jpg
    271.9 KB · Görüntüleme: 33

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Sana tavsiyem biraz klavye çalış sonra foruma uğra

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite

14Mert14

Yazar Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
A74
Oppo 14 ne karin ağrın var senin uza hadi benim mesajlarıma cevap yazma
Mesajlar birleştirildi:

Bu forumdan ne kadar atıldın halen başka nick le gelip hesap açıyorsun biraz dön aynaya bak
Uzayim hemen elif hanim gelsin bakalim siz once forumda insan olmayi ogrenin baska isiniz yok heralde tek bildirim kaynaginiz oppo forum olmasi beni uzdu acinasi haldesiniz.
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Bu forumdan ne kadar atıldın halen başka nick le gelip hesap açıyorsun biraz dön aynaya bak
Gelip burda kimseye edebiyat öğretmenliği yapmaya hakkınız yok
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Karın ağrım neden olsun gayet basım dik siz dönün aynaya bakın tabi ozguvenin varsa saygilar

baryburton

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Sana tavsiyem biraz klavye çalış sonra foruma uğra
Haklısın bazı yazım yanlışlarım olmuş , kısıtlı zamanda otobüste işe giderken yazmaya çalışıyordum. Malum herkes sizin gibi "bomboş" değil şu hayatta.
Bu arada forumlarda bende özellikle yazdıklarıma ve güzel Türkçe kullanmaya dikkat ederim, mesela noktalama işaretleri kullanımına da çok dikkat ederim ve sanada tavsiye ederim bu kadar hassas isen yazım konusunda. Malum noktalama işaretleri dilin en önemli unsurlarındandır.
Kelime hataları "otomatik düzeltme" düzgün çalışmadığı için olmuş , şimdi değiştirdim ayarları
Tavsiyen için deteşekkürler dikkate alacağım, ha bu arada benim de sana bir tavsiyem var ; insan gelişimi ve karakter üzerine çok güzel kitaplar var ,okumanı tavsiye ederim . Istersen Dm 'den isimlerini iletirim , muhtemelen okuduğunu da anlamayacaksin, çekinmeden yazabilirsin,tek tek açıklarım sana.
Bu arada yine yazım yanlışı oldu ise kusuruma bakmayın sayın boş işler müdürü... Hadi bana uzak Allah'a yakın ol

Son düzenleme:

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Haklısın bazı yazım yanlışlarım olmuş , kısıtlı zamanda otobüste işe giderken yazmaya çalışıyordum. Malum herkes sizin gibi "bomboş" değil şu hayatta.
Tavsiyen için teşekkürler dikkate alacağım, ha bu arada benim de sana bir tavsiyem var ; insan gelişimi ve karakter üzerine çok güzel kitaplar var ,okumanı tavsiye ederim . Istersen Dm 'den isimlerini iletirim , muhtemelen okuduğunu da anlamayacaksin, çekinmeden yazabilirsin,tek tek açıklarım sana.
Bu arada yine yazım yanlışı oldu ise kusuruma bakmayın sayın boş işler müdürü... Hadi bana uzak Allah'a yakın ol
Zaman israfısın gerçekten asıl okumaya ihtiyacı olan sensin

14Mert14

Yazar Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
A74
Bu arada forumlarda bende özellikle yazdıklarıma ve güzel Türkçe kullanmaya dikkat ederim, mesela noktalama işaretleri kullanımına da çok dikkat ederim ve sanada tavsiye ederim bu kadar hassas isen yazım konusunda. Malum noktalama işaretleri dilin en önemli unsurlarındandır.
Kelime hataları "otomatik düzeltme" düzgün çalışmadığı için olmuş , şimdi değiştirdim ayarları
Tavsiyen için deteşekkürler dikkate alacağım, ha bu arada benim de sana bir tavsiyem var ; insan gelişimi ve karakter üzerine çok güzel kitaplar var ,okumanı tavsiye ederim . Istersen Dm 'den isimlerini iletirim , muhtemelen okuduğunu da anlamayacaksin, çekinmeden yazabilirsin,tek tek açıklarım sana.
Sonuna kadar haklısınız tek isi forumda insanlara salca olmaktan baska isi olmayan insan var insan demeye bin sait ister dogrusu :)
Mesajlar birleştirildi:

Zaman israfısın gerçekten asıl okumaya ihtiyacı olan sensin
Asil sosyalleşme ye ihtiyacı olanda sizsiniz. Biraz dışarı çıkmaya ne dersiniz.