Reno 5 lite coloros12

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Türkiye'de beta yayınlanmıyor.Direkt olarak kararlı sürüm yayınlanıyor.Reno5 lite diğer adıyla F19 pro Hindistan'da 22 Şubat'ta beta almaya başlamıştı zaten.Şimdi de 29 Mart'ta kararlı sürümü yayınlanacak Doğal olarak betayı bırakın kararlı sürümü bile almış olacak.Ülkemize de direkt olarak kararlı sürüm geldiği için çok uzun süreceğini düşünmüyorum.Hatta Nisan sonu Mayıs başı ülkemize geleceğini düşünüyorum

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Türkiye'de beta yayınlanmıyor.Direkt olarak kararlı sürüm yayınlanıyor.Reno5 lite diğer adıyla F19 pro Hindistan'da 22 Şubat'ta beta almaya başlamıştı zaten.Şimdi de 29 Mart'ta kararlı sürümü yayınlanacak Doğal olarak betayı bırakın kararlı sürümü bile almış olacak.Ülkemize de direkt olarak kararlı sürüm geldiği için çok uzun süreceğini düşünmüyorum.Hatta Nisan sonu Mayıs başı ülkemize geleceğini düşünüyorum
Sabırsızlıkla bekliyoruz

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Sayın @Mcht6198 verdiğiniz kapsamlı bilgiler için çok teşekkür ediyorum.Sayın @Elif'in de dediği gibi sabırsızlıkla bekliyoruz.Çok fazla gecikmeden Reno 5 Lite telefonlarımızda ColorOS 12 ve Android 12'yi merakla bekliyoruz.

drjacob

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Mart'da gelmez bence Nisan sonu gibi gelir bende bekliyorum