Reno 5 lite coloros12

Osmann

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Oppo reno 5 lite da 11.1 diye saçma sapan bir sürüm var bütün yazılımsal özellikler ve uygulamalar iptal edilmiş
Belki 12 sürümünde düzelir diye umuyorum Mart ayında 5 lite a gelecek diye duymuştum acaba gelirmi

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Oppo reno 5 lite da 11.1 diye saçma sapan bir sürüm var bütün yazılımsal özellikler ve uygulamalar iptal edilmiş
Belki 12 sürümünde düzelir diye umuyorum Mart ayında 5 lite a gelecek diye duymuştum acaba gelirmi
Mart ayında Türkiye'ye değil ama diğer bazı ülkelere gelecek.
Sadece 5g versiyonları şu anda beta aşamasında. Henüz ülkemizde ki cihazlar için güncelleme görünmüyor.
Global olarak şuan paylaşılmıyor Türkiye'ye gelmesi yılın son çeyreğinde olabilir diye düşünüyorum.

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Sadece 5g versiyonları şu anda beta aşamasında. Henüz ülkemizde ki cihazlar için güncelleme görünmüyor.
Global olarak şuan paylaşılmıyor Türkiye'ye gelmesi yılın son çeyreğinde olabilir diye düşünüyorum.
Son yılın son çeyreği derken neyi kastettiniz anlayamadım da
Mesajlar birleştirildi:

Son yılın son çeyreği derken neyi kastettiniz anlayamadım da

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Neden bu kadar geç?Oppo güncellemeleri neden bu kadar yavaş?Hiç memnun olmadım bu durumdan.

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
2022'nin son çeyreğini bulmaz en geç Mayıs gibi güncelleme alır reno5 lite
Mesajlar birleştirildi:

2022'nin son çeyreğini bulmaz en geç Mayıs gibi güncelleme alır reno5 lite

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici