Reno 5 Lite İçin Kenar Aydınlatma ColorOS 12 Hakkında Oppo Müşteri Hizmetleri İle Yaptığım Görüşme

Certel

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Diğer
Fark var ama küçük farklılıklar batarya ve ekran farkı var.Note 11 pro 5G desteklemiyor.Note 11 pro 5G modeli ayrı bir model o da snapdragon 695 kullanıyor.Sırf kullandığım telefonda aynı işlemci olduğu için söylemiyorum ama 732G 695'den daha iyi bir işlemci bence.
Sağlıkla Güzel günlerde kullanın. Hayrlı olsun. Şahsen ben Xiaomi sevmiyorum. Oppo yazılımsal olarak çok daha iyi. Sade stabil. Ve tüm özellikleri gerekli şişirme özellik yok. Android kullanacaksam oppo tercih ederim. Ama iPhone her zaman en iyisi. Keşke find x5 uygun fiyata gelse. Hemen alırım. Ama iPhone fiyatına gelirse almam. Tercihimi iPhone'dan yana kullanırım.

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Yeni aldığım Xiaomi Redmi Note 10 Pro'yu detaylıca inceledim ve araştırdım.Telefon bütün özellikleri ile stabil ve verimli.Oldukça kaliteli.MIUI 13 güncellemesi de geldi kurdum ve güncelledim.Çok başarılı ve kararlı bir sürüm yapmış Xiaomi.Kendine ait yerleşik tema ve duvar kağıdı uygulaması var zengin içerikleri ile çok başarılı gerçekten.Oppo'da bir tema kurmak için apk ile uğraşıyordum çok saçma.Türkiye için tema mağazası desteği verilmemesi Oppo için çok büyük kayıp ve internette bu konu ile ilgili Oppo'ya şikayet yağıyor resmen.Kararlı MIUI 13 ile çok özelleştirme imkanı sunuyor.Xiaomi'yi böyle başarılı bir model ürettiği için tebrik ediyorum.Zaten ülkemizde çok değer gördü Note 10 Pro'yu oğlum da kullanıyor ve oradan biliyordum kalitesini.Kamera çok başarılı kesinlikle.Ekran yenileme hızı 120 çok iyi.Çok çabuk şarj ediyor turbo şarj desteği var mükemmel.Kullandığı arayüzünü çok beğendim.Tekrar tebrikler ve teşekkürler Xiaomi.

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Sağlıkla Güzel günlerde kullanın. Hayrlı olsun. Şahsen ben Xiaomi sevmiyorum. Oppo yazılımsal olarak çok daha iyi. Sade stabil. Ve tüm özellikleri gerekli şişirme özellik yok. Android kullanacaksam oppo tercih ederim. Ama iPhone her zaman en iyisi. Keşke find x5 uygun fiyata gelse. Hemen alırım. Ama iPhone fiyatına gelirse almam. Tercihimi iPhone'dan yana kullanırım.
Teşekkür ederim.Opponun yazılımı arayüzü gerçekten sade ve hoş.Ama bazen de çok sade geliyordu bana colorOS 12'yle o sadelik yerini göze daha hoş gelen hareketli bir arayüze bırakacak.Xiaomi daha önce kullanmamıştım ama kullanmak istiyordum her zaman.Telefon şu an yeni doğal olarak bir sorun yok ama xiaominij hareketli arayüzü açıkçası benim daha çok hoşuma gitti.Tema mağazası da var.Opponun Avrupa'da tema mağazası bile aktif değil.Opponun nimetlerinden sadece asya bölgesi faydalanabiliyor.Bundan dolayı bence oppo çok müşteri kaybedebilir
Mesajlar birleştirildi:

Yeni aldığım Xiaomi Redmi Note 10 Pro'yu detaylıca inceledim ve araştırdım.Telefon bütün özellikleri ile stabil ve verimli.Oldukça kaliteli.MIUI 13 güncellemesi de geldi kurdum ve güncelledim.Çok başarılı ve kararlı bir sürüm yapmış Xiaomi.Kendine ait yerleşik tema ve duvar kağıdı uygulaması var zengin içerikleri ile çok başarılı gerçekten.Oppo'da bir tema kurmak için apk ile uğraşıyordum çok saçma.Türkiye için tema mağazası desteği verilmemesi Oppo için çok büyük kayıp ve internette bu konu ile ilgili Oppo'ya şikayet yağıyor resmen.Kararlı MIUI 13 ile çok özelleştirme imkanı sunuyor.Xiaomi'yi böyle başarılı bir model ürettiği için tebrik ediyorum.Zaten ülkemizde çok değer gördü Note 10 Pro'yu oğlum da kullanıyor ve oradan biliyordum kalitesini.Kamera çok başarılı kesinlikle.Ekran yenileme hızı 120 çok iyi.Çok çabuk şarj ediyor turbo şarj desteği var mükemmel.Kullandığı arayüzünü çok beğendim.Tekrar tebrikler ve teşekkürler Xiaomi.
Dünyada çok satan bir model zaten abi donanım özellikleri de gayet iyi.Bende xiaominin hareketli ve şık arayüzünü ciddeen çok beğendim.Premium hissettiriyor.120 Hz ekranı zaten söylememe gerek çok hoş biraz fazla şarj tüketiyor ama olsun mı turbo charge var.Gayet hızlı şarj ediyor.Dediğin gibi MIUI 13 de gayet güzel olmuş.Xiaomiyi tebrik etmek lazım.İnşallah böyle sorunsuz devam eder.Ben oppoonun 3 tane modelini kullandım.A5 2020,A52,Reno5 lite.Hepsinde de kronik olarak arka kapağın çizilmesi lekelenme sorunu vardı.Yani bir de çok dikkat ederim telefonumu her gün dilerdim,tozlu yere koymazdım asla.Ne kadar dikkat ederse edeyim çiziliyordu.Bu sorundan da yılmıştım.
Mesajlar birleştirildi:

Abi stereo çift hoparlör de çok iyi bence gayet yüksek ve net ses veriyor.Bu telefon cidden çok hoşuma gitti.

Son düzenleme: