Yardım Reno 5 Lite Pil Süresi

messitwo

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Herkese merhaba,

Coloros11 varken ekran süresi ortalama 6-7 saatti ama 12 geldikten sonra su an 5 saat max alıyorum.Sizde durum nasil? Bazi yerlerde cozum icin chrome devre disi birak dediler ama cok fark etmedi

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Uzman Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
4 gün mü bu kadar günde 5 saat mi ekran kullandınız sanırım şarj bitmeden tekrar tekrar takmışsınız bu sonuç çıkmış.

Çok alakasız bir yorum yapmışsınız ekran süresi zaten az kullandığımın bir göstergesi yoğun kullansam şarjım 1.5/2 gün civarı gidiyor onda da ekran sürem 9/10 saat aralığı veriyor hayatta kullandığım bütün telefonlarımı şarj bitmeden asla sök tak yapmam benim için şarj önemli bir detay color os 11.1 de şarj durum grafiği yok keşke olsaydı da bu iddia mı kanıtlayabilseydim telefonda oyun oynamam video izlemem sosyal medya denen zaman kaybıyla zaten işim olmaz haber forum siteleri ve işim gereği whatsapp

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Çok alakasız bir yorum yapmışsınız ekran süresi zaten az kullandığımın bir göstergesi yoğun kullansam şarjım 1.5/2 gün civarı gidiyor onda da ekran sürem 9/10 saat aralığı veriyor hayatta kullandığım bütün telefonlarımı şarj bitmeden asla sök tak yapmam benim için şarj önemli bir detay color os 11.1 de şarj durum grafiği yok keşke olsaydı da bu iddia mı kanıtlayabilseydim telefonda oyun oynamam video izlemem sosyal medya denen zaman kaybıyla zaten işim olmaz haber forum siteleri ve işim gereği whatsapp
Alakasız değil aksine herkes pilden şikayet ederken şarj edince sürenin sıfırlanmadığından bahsettikleri için yazdım ayrıca bende oyun ve diğer olayları yapmam ve bazı uygulamaları bile kısıtlayan biri olarak bundan söz ettim.
ozaman siz sadece alo alo iiçin kullanıyor bir kaç mesaja bakıyorsanız olabilir bu şarj durumu.
Ha bide unutmadan güncelleme yapmıyorsanız ilk günkü gelen sürümle devam ediyorsanız oda büyük etki sağlayacaktir.

Upvote 0

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Uzman Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Alakasız değil aksine herkes pilden şikayet ederken şarj edince sürenin sıfırlanmadığından bahsettikleri için yazdım ayrıca bende oyun ve diğer olayları yapmam ve bazı uygulamaları bile kısıtlayan biri olarak bundan söz ettim.
ozaman siz sadece alo alo iiçin kullanıyor bir kaç mesaja bakıyorsanız olabilir bu şarj durumu.
Ha bide unutmadan güncelleme yapmıyorsanız ilk günkü gelen sürümle devam ediyorsanız oda büyük etki sağlayacaktir.

Güncelleme yapmadığımı sürümümüm color os 11.1 android 11 olduğunu daha önceki mesajlarımda belirttiğimi hatırlıyor gibiyim gözden kaçırmışsınız demek ki telefonumu full şarj ettikten
sonra ekran süresinin sıfırlanmaması gibi bir durumla hiç karşılaşmadım %100 şarjdan çekince 1 gün 23 saat 25 dk. mevcut kullanım süresi gösteriyor ekran süreside sıfır (0) oluyor şarj durumunu bildiğim için 12 sürümüne bilerek geçmiyorum zaten

Son düzenleme:
Upvote 0