Yardım Reno 5 Lite Ram Genişletme Güncellemesi

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhaba, ram genişletme güncellemesi yaptım ve sistem yavaşladı. Bu güncellemeyi yapan diğer kullanıcılarda da aynı sorun var mı?

halukkulak

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Açtığınız konuyla alakalı değil ama wifi direct üzerinden veri aktarımı yapabiliyor musunuz?Ya da hiç denediniz mi?Sık kullandığım ve pratik bir veri transfer yöntemi.Telefonda wifi direct açıp karşıdakiyle eşleştiriyorum ama paylaş seçeneklerinde wifi direct çıkmıyor.Bir denerseniz memnun olurum.

Upvote 0

Yalinayak

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Açtığınız konuyla alakalı değil ama wifi direct üzerinden veri aktarımı yapabiliyor musunuz?Ya da hiç denediniz mi?Sık kullandığım ve pratik bir veri transfer yöntemi.Telefonda wifi direct açıp karşıdakiyle eşleştiriyorum ama paylaş seçeneklerinde wifi direct çıkmıyor.Bir denerseniz memnun olurum.
Reno 5 lite da wifi direct yok. A91 reno 4 de var

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Ben normalde kullanmıyordum ama sizin için denedim. Eşleştirme işlemini yaptım ve paylaş seçeneklerinde WiFi Direct çıkmadı maalesef.
Mesajlar birleştirildi:

Yanlış bilgi vermeyin. Reno 5 Lite modelinde Wi-Fi Direct mevcut.

Upvote 0

halukkulak

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Var,ama çalışmıyor.
Mesajlar birleştirildi:

Ben normalde kullanmıyordum ama sizin için denedim. Eşleştirme işlemini yaptım ve paylaş seçeneklerinde WiFi Direct çıkmadı maalesef.
Mesajlar birleştirildi:

Teşekkür ederim.

Upvote 0

Yalinayak

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Mesajlar birleştirildi:

İnternette araştırırsan görürsün doğru mu yanlış mı . Wi-fi display ve wi-fi hotspot var sadece. Var olduğunu iddia ediyorsun bana ekran resmini atar mısın wifi direct ile tranfer ekranının

Son düzenleme:
Upvote 0

Yalinayak

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Son düzenleme:
Upvote 0