Tartışma Reno2Z Ekrana Sığmama Sorunu

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Pubg oynarken de sorun olduğunu duymuştum
Pubg oynarken ne sorunu oluyormus acaba ekrana siğmama sorunumu eğer oyleyse pubgde ekrana sigma ayarlari var baska sorunsa sorunu paylaşırsaniz sevinirim
Mesajlar birleştirildi:

Arkadaşlarınızdan başka bir telefonda aynı android sürümde ve oyunda kontrol etme şansınız varmı? Ayrıca işe yararmı bilmiyorum telefonunuzun ayarlarından -ekran ve parlaklık-görüntü boyutu nu küçük olarak ayarlamayı deneyin. Kolay gelsin.
Öncelikle teşekkür ederim başka cihazlardanda denedim onlarda gayet normal ekrana sigmis sekilde dediginiz ayarida denedim malesef tek care ya oyun guncelleyecek bu telefonlar icin yada oppo guncellemeyle eklemesi lazım umarım duzelir

Uydu3405

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oyunlardan ziyade çıkan reklamların kapatma işareti olan X bu işaret sağda solda altta kenarda oluyor inanın basilamiyacak kadar ekran köşesinde bunun bir çözümü olmalı basıyoruz reklam açılıyor O kadar kenardaki basilamiyor 2 3 sefer deneme ile kapatılıyor.

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oyunlardan ziyade çıkan reklamların kapatma işareti olan X bu işaret sağda solda altta kenarda oluyor inanın basilamiyacak kadar ekran köşesinde bunun bir çözümü olmalı basıyoruz reklam açılıyor O kadar kenardaki basilamiyor 2 3 sefer deneme ile kapatılıyor.
İnsallah ekrana sigmayla alakali guncelleme gelirde cozulur sorunlarimiz