Reno2z Fotoğraflarda Karıncalanma

yardimciturk

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba dostlar.
Reno2z ile sosyal medyada paylaşılmış olan fotoğraflarda garip bir karıncalanma söz konusu. Bazılarında sürekli olurken bazılarında ekranı aşağı yukarı hareket ettirince ortaya çıkıyor. Sorunu yaşayan var mıdır? Sebebi nedir veya bu soruna nasıl bir çözüm bulabiliriz?

Değerli fikirlerinizi almak isterim. Şimdiden teşekkür ederim.

emircansalgar

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bu varsayımla düşünecek olursak, servisin yapacağı parça değişimi sorunu çözmeyecek. O halde, en iyi ihtimalle aynı serideki tüm reno 2z lerde aynı problemin yaşanması gerek. En kötü ihtimalle de tüm Reno 2zlerde... Şimdiye kadar diğer modellerde böyle bir problem yaşandığını duymadım. Dolayısıyla sorunun, değişen parça ile çözüleceğini umuyorum. Bekleyip göreceğiz. :)

Servisten geldiğinde bizi de bilgilendirirsen sevinirim. :)

Upvote 0

yardimciturk

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Servisten geldiğinde bizi de bilgilendirirsen sevinirim. :)

Bu konuyu açarken yüklemiş olduğum videoyu da telefondan izlediğim için bahsettiğim problemin videoda göründüğünü düşünmüştüm. Ama daha sonradan forumu bilgisayardan açıp, videoyu bilgisayardan izlediğimde videoda yaşamış olduğum sorunun görünmediğini farkettim. Bu da sorunun telefonun donanımında sorun olduğunu gösteriyordu. İlk etapta fotoğraflarda gözüme çarpan bu sorun daha sonra tüm kullanımda ortaya çıktı.
Telefonu servise verdikten 9 iş günü sonra tamir edilip teslim edildi. Garanti kapsamında ekran değişimi yapıldı. Şuan 2 gündür kullanıyorum. Ekran yeni olduğu için şuan problem çözülmüş görünüyor. Tekrar etmemesini umut ediyorum.

Upvote 0