Reno2z Haziran ayı güvenlik güncellemesi

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Reno2z Haziran ayı 568 mb güvenlik güncellemesi gelmiştir kontrol ediniz lütfen.

IMG_20220615_181355.jpg

MrNobody

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Elif merhaba. Son 15 gündür pilim ile çok sıkıntı yaşamaya başladım. Planlı eskitme olabileceğini düşünüyorum. Pil performansında bir değişiklik fark ettin mi? Artık çok hızlı tükeniyor. 2 yıldan sonra ilk defa yanımda şarj aleti taşımaya başladım. O derece.
Mesajlar birleştirildi:

Elif merhaba. Son 15 gündür pilim ile çok sıkıntı yaşamaya başladım. Planlı eskitme olabileceğini düşünüyorum. Pil performansında bir değişiklik fark ettin mi? Artık çok hızlı tükeniyor. 2 yıldan sonra ilk defa yanımda şarj aleti taşımaya başladım. O derece.
Hatta Kasım'da garanti süresi doluyor. Dolmadan bir cesaret gelirse gönderip pil değişimi talebinde mi bulunsam diyorum.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Hatta Kasım'da garanti süresi doluyor. Dolmadan bir cesaret gelirse gönderip pil değişimi talebinde mi bulunsam diyorum.
Merhabalar, benim pil sürem çok iyi 1 günü rahat çıkarıyorum gereksiz uygulamalar kaldırdım.
Kalkmayan uygulama ların arka planda çalışmasını engelleyip durdurup ön belleği ve verilerini sildim.
Oyun oynamam.
Chrome kullanıyorsanız o çok pil tüketiyor arka planda, onu kullanmıyorum.

İlkayy_yz

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhabalar, benim pil sürem çok iyi 1 günü rahat çıkarıyorum gereksiz uygulamalar kaldırdım.
Kalkmayan uygulama ların arka planda çalışmasını engelleyip durdurup ön belleği ve verilerini sildim.
Oyun oynamam.
Chrome kullanıyorsanız o çok pil tüketiyor arka planda, onu kullanmıyorum.
Peki siz hangi uygulamayı kullanıyorsunuz crome yerine