reno2z kilit ekranı

heykel

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
arkadaşlar size bir sorum olacaktı reno 2 z kullanıyorum ekran kilit tuşuna bastığım zaman bildirim olmadığı halde sanki bildirim varmış gibi kilit ekranımda beyaz bi çubuk geliyo ve daha sonra anında yok oluyor neden olabilir sizce?...
teşekkürler

W

wittroc

Guest
arkadaşlar size bir sorum olacaktı reno 2 z kullanıyorum ekran kilit tuşuna bastığım zaman bildirim olmadığı halde sanki bildirim varmış gibi kilit ekranımda beyaz bi çubuk geliyo ve daha sonra anında yok oluyor neden olabilir sizce?...
teşekkürler
Buna benzer bir konu vardı ama bulamadım. Orada açıklamışlardı. Forumda ararsanız bulursunuz.

Upvote 0

heykel

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Upvote 0

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Sadece sistem ayarlarını sıfırlayıp deneyiniz yine sorun yaşarsanız yedeklerinizi alıp komple fabrika ayarlarına çevirip deneyebilirsiniz. Ama büyük ihtimalle ColorOS6'nın yazılım hatalarından biri gibi duruyor. Birkaç ay içerisinde ColorOS7 güncellemesiyle bu tarz hataların giderileceğini düşünmekteyiz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-19-02-46-19-31.png
    Screenshot_2020-05-19-02-46-19-31.png
    87 KB · Görüntüleme: 22
Upvote 0

heykel

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Sadece sistem ayarlarını sıfırlayıp deneyiniz yine sorun yaşarsanız yedeklerinizi alıp komple fabrika ayarlarına çevirip deneyebilirsiniz. Ama büyük ihtimalle ColorOS6'nın yazılım hatalarından biri gibi duruyor. Birkaç ay içerisinde ColorOS7 güncellemesiyle bu tarz hataların giderileceğini düşünmekteyiz.

sistem ayarlarını sıfırlayınca neler değişir sizce? hangi ayarlarım gider

Upvote 0