Reno5 lite Mart güvenlik güncellemesi

aunsal351

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Çok garip ve tuhaf anlaşılmaz bir durum.Konu sahibi arkadaşa gelip,bize gelmediğine göre zannedersem IMEI numarası sırasına göre gönderiyorlar demek ki,bu durumda biz sıramızı bekleyeceğiz anlaşılan.
Mesajlar birleştirildi:

Zaten bu Oppo'nun güncelleme olayından ben hiçbir şey anlamadım.Anlayan bilen varsa bize de anlatsın.
Xiaomi,samsung,oppo(yurtdışı) neredeyse bütün cihazlarına android 12 geldi ve bu kadar sıkıntılı olmuyor en geç 2 3 günde geliyor güncelleme bu opponun olayıda telefonu sattırır yani

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Xiaomi,samsung,oppo(yurtdışı) neredeyse bütün cihazlarına android 12 geldi ve bu kadar sıkıntılı olmuyor en geç 2 3 günde geliyor güncelleme bu opponun olayıda telefonu sattırır yani
Haklısınız.Telefonumdan genel olarak memnunum ama bu güncelleme olayları çok can sıkıcı olmaya başladı.Böyle devam ederse bir daha Oppo telefon kullanmam.

Yalinayak

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Çok garip ve tuhaf anlaşılmaz bir durum.Konu sahibi arkadaşa gelip,bize gelmediğine göre zannedersem IMEI numarası sırasına göre gönderiyorlar demek ki,bu durumda biz sıramızı bekleyeceğiz anlaşılan.
Mesajlar birleştirildi:

Zaten bu Oppo'nun güncelleme olayından ben hiçbir şey anlamadım.Anlayan bilen varsa bize de anlatsın.
IMEI numara sırası 4 ay sürmez zannımca. Başka bir durum var heralde Kasım ayına kadar 2 ayda bir düzenli geliyordu. Kasımdan sonra hiç gelmedi. Forumda bir kaç kişi geldi yazdı ama devamı gelmedi.

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
IMEI numara sırası 4 ay sürmez zannımca. Başka bir durum var heralde Kasım ayına kadar 2 ayda bir düzenli geliyordu. Kasımdan sonra hiç gelmedi. Forumda bir kaç kişi geldi yazdı ama devamı gelmedi.
Evet size katılıyorum.Kasım ayı güncellemesine kadar 2 ayda bir düzenli geliyordu.Ne olduysa ondan sonra oldu.Bir daha güncelleme gelmedi.Bu gidişle galiba bazılarına Android 12 gelecek bize gelmeyecek.Böyle bir ihtimali de düşünmeye başladım maalesef.Oppo bizi üzmeye devam edecek galiba.Umudumu yitirmek istemiyorum ama maalesef söz konusu güncelleme olunca Oppo kafamızı karıştırıyor.