Resim netliği

İlknur

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşım merhaba forumda yeniyim bir sorum var oppo renk 2 Z kullanicisiyim. Telefon la doğada yeşillikler içinde çekilen birazda uzaktan cekilen fotoğraflari yaklaştıkça yüzümüz çok değişik bir şekilde görünüyor parlak bir şekilde yani bunu anlatacak bı kelimede bulamıyorum şuan inşallah anlamissinizdir beni. Ayarlardan parlak renkleri kapatıyorum ama hıc bir etkisi olmuyor bu durumu yaşayan var mı ?

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşım merhaba forumda yeniyim bir sorum var oppo renk 2 Z kullanicisiyim. Telefon la doğada yeşillikler içinde çekilen birazda uzaktan cekilen fotoğraflari yaklaştıkça yüzümüz çok değişik bir şekilde görünüyor parlak bir şekilde yani bunu anlatacak bı kelimede bulamıyorum şuan inşallah anlamissinizdir beni. Ayarlardan parlak renkleri kapatıyorum ama hıc bir etkisi olmuyor bu durumu yaşayan var mı ?
Yağlıboya tablo gibi mi :)

W

wittroc

Guest
Kamera ile zoom yapıp mı çektiğinizde yaşıyorsunuz yoksa fotoğrafı çektikten sonra yakınlaştırınca mı?

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
ColorOS 7 güncellemesi ile kamera kısmı kötüleşti ve yağlı boya gibi gözüküyor. Ancak gelecek güncellemelerde bu olay düzeliyor, 1-2 aya gelecektir diye ümit ediyorum

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Evet kesinlikle tamda o sekilde
Aşağıdaki konudaki gcam uygulamalari ile bu sorun asilabiliyor şimdilik.