• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

ROM [RMX1901][10.0.0][UNOFFICIAL] LineageOS 17.1

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Mesajlar
545
Puanları
850
Cihaz
Reno 2Z

REALME X ROM UNOFFICIAL
ROM HAKKINDA
LineageOS, cihazınız için stok Android'e göre performansı ve güvenilirliği artırmak için tasarlanmış, Android 10'un topluluk tarafından oluşturulmuş ücretsiz bir satış sonrası ürün yazılımı dağıtımıdır.
1590836433238.jpeg
LineageOS, Android topluluğundaki birçok kişinin ekstra katkılarıyla Android Açık Kaynak Projesi'ne dayanmaktadır. Herhangi bir Google uygulamasının yüklü olmasına gerek kalmadan kullanılabilir. Aşağıda bağlantısı verilen, Google parçalarını geri yükleyen başka bir Android projesinden gelen bir pakettir. LineageOS yine de yavaşça açık kaynaklı olan donanıma özgü çeşitli kodlar içerir.

Denenmedi denemek isteyen yada bu telefona sahip olanlar deneyebilir rom tarafımdan düzenlenmedi ve xda dan paylaşım amaçlıdır. Rmx1901 sürüm numarasına sahipseniz test edebilir deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Rom kurulumu konusu forumda mevcut nasl kurulur edilir diye başlık altında soru sormayın.
Romda google play mevcut değildir opengapps nano yada pico paketini romu twrp den sonra 2 aşamada flashlayın telefonu açmadan 3 aşamada root isterseniz magisk flashlayıp sistemi reboot ediniz.


Romda bulunan hatalar
- Parmak izi hatası belki sizde çalışabilir
- Bulan varsa

Gizlenmiş içerik yalnızca kayıtlı üyeler için görülebilir! Forumumuza kayıt olmak için tıklayın.
 
Reklam
Üst