Yardım Root Atma

KapKep

Yeni Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Arkadaşlar BootLoader Kilidini Kırmayı Başardım Fakat Nasıl Root Aticam Bir Türlü Atamıyorum
Telefon : Oppo Rx17 Neo
Qualcom660
CPH1893

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Arkadaşlar BootLoader Kilidini Kırmayı Başardım Fakat Nasıl Root Aticam Bir Türlü Atamıyorum
Telefon : Oppo Rx17 Neo
Qualcom660
CPH1893
Apk ile rootlamayı deneyin önerebileceğim Kingroot, Framaroot, Kingoroot
Linkler -- , diğer yöntemler için googleden xda dan aratma yapabilirsiniz.
Bootlockeri açtıysanız twrp kurulum konusuna bakıp sonra da magisk ile de root atabilirsiniz.Forumda konusu mevcut.
İşlemlerin sorumluğu size aittir. Ben ve forum sorumlu değildir. Riskli işlemlerdir oyun için root atıyorsanız wmos sanal makina kurmanızı öneririm.

Upvote 0

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
bootloader kilidini kırmayı nasıl başardınız?
Google'a bile yazsanız forumdaki konuyu bulabilirsiniz :)

oppoforum.png

Upvote 0

adnan35

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5s
Tamam ama bootloader kilidini açabilmek için üretici ile irtibata geçip almak gerekiyor. Ben istedim vermediler. Bootloader kilidini kodu alarak mı açtınız?

Upvote 0

KapKep

Yeni Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Tamam ama bootloader kilidini açabilmek için üretici ile irtibata geçip almak gerekiyor. Ben istedim vermediler. Bootloader kilidini kodu alarak mı açtınız?
Hayır Kodları Var (fastboot flash unlock-critical)
Mesajlar birleştirildi:

Apk ile rootlamayı deneyin önerebileceğim Kingroot, Framaroot, Kingoroot
Linkler -- , diğer yöntemler için googleden xda dan aratma yapabilirsiniz.
Bootlockeri açtıysanız twrp kurulum konusuna bakıp sonra da magisk ile de root atabilirsiniz.Forumda konusu mevcut.
İşlemlerin sorumluğu size aittir. Ben ve forum sorumlu değildir. Riskli işlemlerdir oyun için root atıyorsanız wmos sanal makina kurmanızı öneririm.
Olmuyor Reis APK Lar Twrp de Bu modele uyumlu deil off yapamadım bir türlü çok sacma

Upvote 0

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Hayır Kodları Var (fastboot flash unlock-critical)
Mesajlar birleştirildi:

Olmuyor Reis APK Lar Twrp de Bu modele uyumlu deil off yapamadım bir türlü çok sacma

Xda da araştırma yapın derim siteden yardımı dokunabilcek birileri çıkar
Oyun amaçlı root kullanacaksanız sanal makina öneririm>>[APP][NonRoot] Wmos - Mobil Sanal makina + root (Telefon içinde sanki başka bir telefon)
Kişiselleştirme amaçlı kullanacaksanız hiç tavsiye etmem çoğu kustom romlarda olmayan özellikler mevcut color os da. Rom deneyen biri olarak söylüyorum.
Twrp geliştiricileri yakın zamanda geliştirme yaparlar.
Root apk ları ile kendim denemediğim için bilemiyorum. Bulursam yazarım (şu an root düşünmüyorum)
İki tane makale buldum bi araştırın derim...

Son düzenleme:
Upvote 0