RX 17 Neo ColorOS 6 Güncellemesi

Ken.

Yeni Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Bilindiği üzere RX17 Neo modeli için opponun global hesabından yapılan açıklamada ColorOS 6 güncellemesi Kasım ayında 3 ayrı fazda verilecekti, adım adım Kasım ayının sonuna yaklaşırken RX17 Neo kullanıcıları güncelleme dağıtımında yaşanan gecikmeden dolayı üzğünlüğünü dile getirmekteler. Biz de OppoForum ailesi olarak, Oppo Türkiye ile iletişime geçtik ve görselde ki mailleşme sonucunda ColorOS 6 güncellemesinin Türkiye'ye gecikmeli olarak dağıtılacağı bilgisini aldık. Bilgilerinize... Saygılarımla.

ULDIN

KvL
Onursal Üye
Cihaz
Diğer
Asıl tartışılması gereken konu da şurada, coloros 6 güncellemesi her ülkeye farklı özellik sunmuyor. Her ülkeye göre, her yöreye göre özel kodlanmıyor. Global bir kodlama yapılıp dağıtılıyor. Sorun da burda çıkıyor. VPN açıp da adam güncelleme alabiliyor ise siz de bize sorunsuz bir şekilde söz verdiğiniz süre içerisinde vermeniz gerekmektedir. Böyle basit bir güncellemede bile çuvallayacak iseniz ileride karşılaşacağımız sorunlarda size nasıl güvenelim. Hadi güvendik, bu sorunun çözüleceğini nasıl garanti edebilirsiniz..

erenyilmaztr

Yazar Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Asıl tartışılması gereken konu da şurada, coloros 6 güncellemesi her ülkeye farklı özellik sunmuyor. Her ülkeye göre, her yöreye göre özel kodlanmıyor. Global bir kodlama yapılıp dağıtılıyor. Sorun da burda çıkıyor. VPN açıp da adam güncelleme alabiliyor ise siz de bize sorunsuz bir şekilde söz verdiğiniz süre içerisinde vermeniz gerekmektedir. Böyle basit bir güncellemede bile çuvallayacak iseniz ileride karşılaşacağımız sorunlarda size nasıl güvenelim. Hadi güvendik, bu sorunun çözüleceğini nasıl garanti edebilirsiniz..

Tamamen Türkiye desteği ile alakalı bir durum. Türkiye'ye gelecek olan güncelleme, Hindistan ile aynı güncelleme. Kodunu ve seri numarasını değiştirip dağıtıyorlar ve sanki farklı bir güncelleme dağıtılıyormuş gibi izlenim yapmaya çalışıyorlar. Türkiye desteğini geliştirmedikleri sürece çok sıkıntı yaşatır kullanıcılarına

Emrahfdn

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Herkese Merhaba Bende Hindistan VPN İle Cihazımı 1 Aydır Coloros 6 Android 9.0 Pie Kullanıyorum Oppo RX-17 Neo Marka Nasıl Yapitigimida Paylaşmıştim Bilginize

oppocum

Yazar Üye
Üye
Herkese Merhaba Bende Hindistan VPN İle Cihazımı 1 Aydır Coloros 6 Android 9.0 Pie Kullanıyorum Oppo RX-17 Neo Marka Nasıl Yapitigimida Paylaşmıştim Bilginize

Ben denedim olmamıştı otomatik güncellemeyi bekliyorum oda daha gelmedi bu arada ekrandaki hareketli duvar kağıdıni güncellemeyle mi geldi yoksa ek bir uygulama ile mi yaptınız

Emrahfdn

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Ben denedim olmamıştı otomatik güncellemeyi bekliyorum oda daha gelmedi bu arada ekrandaki hareketli duvar kağıdıni güncellemeyle mi geldi yoksa ek bir uygulama ile mi yaptınız

Android 9.0 Coloros 6 ile beraberinde güzel ozellikler geldi 2 adet hareketli duvar kağıdı var bence oppo şimdi daha güçlü ve özel oldu