Çözüldü Şarj Kablosu çıkıyor

Ayhansenn

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Merhaba bu Oppo markasında gördüm böyle birşey şarja takarken kaç kere uğraşıyorum kablo temassizlik mı ne yapıyor çıkıyor tam oturmuyor XİAOMİ ve Apple kullandım bu 2 markada tak diye oturuyor sebebini bilen varmı??

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhaba bu Oppo markasında gördüm böyle birşey şarja takarken kaç kere uğraşıyorum kablo temassizlik mı ne yapıyor çıkıyor tam oturmuyor XİAOMİ ve Apple kullandım bu 2 markada tak diye oturuyor sebebini bilen varmı??
İçinde yabancı bir cisim olabilir telefonda bulunan şarj soketi ln içine başka bir telefon flaşı ile bakarsanız görürsünüz tozlanmadan kazak yünü pantolon yünü Vb parcalar olabilir. Kullanmıs oldugunuz şarj cihazı orjınal mı?

Upvote 0

worlock

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Diğer
Sarj yeri bozulmuştur yada içinde birşeyler var iğne ile temizlemeni tavsiye ederim

Son düzenleme:
Upvote 0

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Şarj kablosu orijinal mi? Bazı kablolar tam uyumlu olmadığı için çıkabiliyor. Yine de fenerle içine bakın belki toz vardır. Samsung SM-T350 tablette aynı durumu ben yaşadım orijinal şarj olmadığı için.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Kılıf kullanıyor musunuz eğer kullanıyorsanız çıkarın öyle bir deneyin.

Upvote 0

Ayhansenn

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
İçinde yabancı bir cisim olabilir telefonda bulunan şarj soketi ln içine başka bir telefon flaşı ile bakarsanız görürsünüz tozlanmadan kazak yünü pantolon yünü Vb parcalar olabilir. Kullanmıs oldugunuz şarj cihazı orjınal m
Çalıştığım ortam pamuklu yer ondan içine kaçmış herhalde temizledim biraz düzeldi ama bu markanın şarj soketi kaliteli değil herhalde

Upvote 0

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Çalıştığım ortam pamuklu yer ondan içine kaçmış herhalde temizledim biraz düzeldi ama bu markanın şarj soketi kaliteli değil herhalde
Ben gayet kaliteli buluyorum, herkesin beğenmesini de beklemiyorum. Kişiden kişiye değişir. Her Android telefonun şarj soketi aynı, ne küçük ne büyük. (iPhone telefon hariç.)

Pamuklu ortamda olduğunuz için toz girmesi normal. Ben tozsuz ortamda bile olsam toz gördüğüm zaman üfleyerek hallediyorum. Bu kullandığım kılıfta baya güzel aslında pek toz girmiyor. Sadece parmak izleri var :D

Upvote 0

Ayhansenn

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Ben gayet kaliteli buluyorum, herkesin beğenmesini de beklemiyorum. Kişiden kişiye değişir. Her Android telefonun şarj soketi aynı, ne küçük ne büyük. (iPhone telefon hariç.)

Pamuklu ortamda olduğunuz için toz girmesi normal. Ben tozsuz ortamda bile olsam toz gördüğüm zaman üfleyerek hallediyorum. Bu kullandığım kılıfta baya güzel aslında pek toz girmiyor. Sadece parmak izleri var :D
Oppo hindistandaki modellerinde burada satışa çıkarsa keşke fena bir marka değil..

Upvote 0