Yardım Şarjım hızlı gidiyor

Atilla Kaan

Taze Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Oppo Rx17 Neo kullanıyorum. Telefon 4 yıllık ve şarjı haliyle hızlı gidiyor ama bu sıralar ciddi hızlı gitmiye başladı. Mesela akşam %79 du ama sabah %71 bir gece için %8 şarj çok fazla ayrıca sadece Google a girip bu forumu açıp kayıt oldum ve bunları yazdım vb. ve şuanda %67. İnanılmaz hızlı gidiyor ve ne yapacağımı bilmiyorum bataryayı değiştirmeli miyim yoksa başka bir yol varmı? Lütfen yardım edin

enesaltnel

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A74
Guc tuketen uygulamalari kontrol edebilirsin. Mesela benim 2 aylik cihazimda ayni sorunu yasiyordum. Google chrome kullanmayi biraktim. Durdurmaya zorladim ve bir daha acmadim. Sarjim kendi kendine tukenmiyor artik.

Upvote 0

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Oppo Rx17 Neo kullanıyorum. Telefon 4 yıllık ve şarjı haliyle hızlı gidiyor ama bu sıralar ciddi hızlı gitmiye başladı. Mesela akşam %79 du ama sabah %71 bir gece için %8 şarj çok fazla ayrıca sadece Google a girip bu forumu açıp kayıt oldum ve bunları yazdım vb. ve şuanda %67. İnanılmaz hızlı gidiyor ve ne yapacağımı bilmiyorum bataryayı değiştirmeli miyim yoksa başka bir yol varmı? Lütfen yardım edin
Bi zahmet bataryanı değiştir 4 yıl iyi dayanmış

Upvote 0

nicktatör

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Buralarda takılıyoruz artık donanım haber mobil operatörler forumunda banı yedik
Şaka yapıyosun, bölümden sınırsız mı uzaklaştırıldın?

Öyleyse takma kafaya. Zaten DH her geçen gün ölüyor. Kimse konulara yazmıyor, aktiflik desen yerlerde. Yavaş yavaş ölüyor, eskisi gibi değil artık..

Bende DH'den kaçıp Oppo Forum'a, Technopat'a atıyorum kendimi :).

Upvote 0

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Şaka yapıyosun, bölümden sınırsız mı uzaklaştırıldın?

Öyleyse takma kafaya. Zaten DH her geçen gün ölüyor. Kimse konulara yazmıyor, aktiflik desen yerlerde. Yavaş yavaş ölüyor, eskisi gibi değil artık..

Bende DH'den kaçıp Oppo Forum'a, Technopat'a atıyorum kendimi :).
Bölümden süresiz uzaklaştırıldım mürekkep yalamış ve okumadan alma yüzünden atıldım büyük ihtimal

Upvote 0