Yardım Şebeke sorunu

Nazlı

Taze Üye
Üye
Cihaz
A52
Merhaba oppo a52 cihazı kullanıyorum aldığım günden beri şebeke sorunu var hiç bi şekilde telefonum çekmiyo aramalar gelmiyo ve arama yapamıyorum aldığım yere söylediğimde garantiye gitmesi gerektiği söylenildi daha 1 aylık cihazı garantiye göndermek çok saçma bi olay bu şebeke sorununu çözmenin bildiğiniz başka bi yolu var mıdır paylaşabilir misiniz ?

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
1 aylık cihazı servise göndermek daha iyidir. En azından garanti içerisindesiniz.

Soruna gelecek olursak; şebeke problemleri telefona hard reset atmakla çözülebildiği gibi yüksek ihtimalle çözülemeyebiliyor. Bu sebeple garantiye gönderin.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba oppo a52 cihazı kullanıyorum aldığım günden beri şebeke sorunu var hiç bi şekilde telefonum çekmiyo aramalar gelmiyo ve arama yapamıyorum aldığım yere söylediğimde garantiye gitmesi gerektiği söylenildi daha 1 aylık cihazı garantiye göndermek çok saçma bi olay bu şebeke sorununu çözmenin bildiğiniz başka bi yolu var mıdır paylaşabilir misiniz ?
Fabrikasyon sıkıntı varsa neden saçma olsun ki bakarlar 1 aylıkken garanti varken sorun çözülür

Upvote 0