Yardım Ses sorunu ve instagram sorunu

Ysmnsfk

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Kasım ayında aldığım telefonda bitmek bilmeyen bir ses problemi var karşı tarafa sesim ya gitmiyor ya da boğuk gidiyor kulaklıkta da aynı sorunu yaşıyorum. Bunun dışında instagrama yüklediğim hikayeler (video) siyah ekran olarak çıkıyor resimlerde bulanık yükleniyor. Ön belleği sildim yazılımu güncelledim hatta uygulamayı bile silip yükledim ama hep sorun hep sorun... Bir çözümünüz var mı? Yıllarca iphone kullandım bir kere bile bu şekilde bir sorunla karşılaşmadım

kandas13

Profesör
Cihaz
Reno 4 Lite
Bende 13 seneyi aşkındır sürekli iPhone cihazları kullanırdım fakat bilmek bilmeyen sorunlar ve şarj tam anlamıyla başımın belası olmuştu. Oppo'ya geçtim ve gerçekten çok rahat bir şekilde söylüyorum ki iyi ki geçtim, Hard reset atmayı denedin mi?

Upvote 0

Ysmnsfk

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Bende 13 seneyi aşkındır sürekli iPhone cihazları kullanırdım fakat bilmek bilmeyen sorunlar ve şarj tam anlamıyla başımın belası olmuştu. Oppo'ya geçtim ve gerçekten çok rahat bir şekilde söylüyorum ki iyi ki geçtim, Hard reset atmayı denedin mi?
Hayır nasıl yapılıyor. Telefonu ilk aldığım zamandan beridir ses sorunu var sanırım cihaz arızalı

Upvote 0