Tartışma Spotify mı YouTube Music mi?

Spotify mı? YouTube Music mi?

• Spotify

• YouTube Music

• Bunlara para vermeye gerek yok.(Mp3 vs. indirir keyfime bakarım.)

• Apple Music

• Fizy

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

kaanmtlr

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
YouTube'un hem kendi için, hem de diğer uygulama ve kuruluşlar için verdiği reklamlar premium almaktan çok YouTube kullanmamaya itiyor. Yaklaşık dört ay premium kullandım ve kullanırken günlük ortalama 1,5 saat video izlerdim. Şimdi ise maks. yarım saat ve sebebi ise reklamlar.
Katılıyorum hocam, artık YouTube'da birşey izlemeye girdiğim zaman o reklamları görünce valla midem bulanıyor. Alternatifi de yok ki ondan izleyelim... ama bu kadar da diretmemeli zaten isteyen kullanıcı kullanıyor.
Hayır bu Google'ın da bir gözü doymadı, yahu arama motorun var, Android'in var, telefonun var, YouTube'u da aldın hala Premium alsanıza noolur diyor :D Valla EA Games gibi olmaya başladılar :D

Sergüzeşt

Aktif Üye
Banlandı
Katılıyorum hocam, artık YouTube'da birşey izlemeye girdiğim zaman o reklamları görünce valla midem bulanıyor. Alternatifi de yok ki ondan izleyelim... ama bu kadar da diretmemeli zaten isteyen kullanıcı kullanıyor.
Hayır bu Google'ın da bir gözü doymadı, yahu arama motorun var, Android'in var, telefonun var, YouTube'u da aldın hala Premium alsanıza noolur diyor :D Valla EA Games gibi olmaya başladılar :D
Hocam bana EA games demeyin. Çıldırıyorum resmen. Bana 1 yıllık oynadığım oyunu sildirdiler.:confused:

W

wittroc

Guest
Mükemmel benzetme... EA'den daha beter oldular. Adamlar kaç milyonlar kazanıyor, gelmişler üç kuruş için dakika başı reklam verip insanın keyfini kaçırıyorlar.
Mesajlar birleştirildi:

Ben böyle uygulamaların çok pil kullandığını düşündüğüm için pek sevemiyorum :(
Instagram ve Spotify beraber kullanıldığında tam bi' batarya katili oluyor.

kaanmtlr

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hocam bana EA games demeyin. Çıldırıyorum resmen. Bana 1 yıllık oynadığım oyunu sildirdiler.:confused:
Valla hocam az önce Battlefield V Year 2 Edition aldım, bi tane silah kaplamamı göndermemişler yarın bir de onun için konuşacağım kendileriyle. Yahu sen benim silah kaplamamı niye göndermiyorsun EA :D

kaanmtlr

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Mükemmel benzetme... EA'den daha beter oldular. Adamlar kaç milyonlar kazanıyor, gelmişler üç kuruş için dakika başı reklam verip insanın keyfini kaçırıyorlar.
Mesajlar birleştirildi:

Instagram ve Spotify beraber kullanıldığında tam bi' batarya katili oluyor.
Kesinlikle hocam YouTubEA olarak değiştirseler sitenin ismini de tam olsa :D

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z

Kesinlikle hocam YouTubEA olarak değiştirseler sitenin ismini de tam olsa :D
Youtube Premium aboneliğimi iptal ettireceksiniz bana suçlu gibi hissettim kendimi yahu :D