Çözüldü Tam ekran olmama

rizamavi11

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Realme c25 telefonumda instagramda hikayeler tam ekran olmuyor ekranın alt kısmı siyah oluyor ayni şekilde Google fotoğraflar uygulamasında da tam ekran fotoğraf açtığımda tam ekran olmuyor
2.fotoda mesela mesaj gönder yazan yer siyah normalde öyle olmaması gerekiyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-09-24-21-14-08-16_965bbf4d18d205f782c6b8409c5773a4.jpg
    Screenshot_2021-09-24-21-14-08-16_965bbf4d18d205f782c6b8409c5773a4.jpg
    353.8 KB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_2021-09-24-21-12-31-57_b0e6ac4f6876cfd03b9a3252be61b990.jpg
    Screenshot_2021-09-24-21-12-31-57_b0e6ac4f6876cfd03b9a3252be61b990.jpg
    285.5 KB · Görüntüleme: 51

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Realme c25 telefonumda instagramda hikayeler tam ekran olmuyor ekranın alt kısmı siyah oluyor ayni şekilde Google fotoğraflar uygulamasında da tam ekran fotoğraf açtığımda tam ekran olmuyor
İnstagram Hikayeleri Yarım Çıkma Sorununu Nasıl Çözerim?

Aslında instagram uygulaması tam ekran moduna uyarlanmış durumda ancak hikaye kısmında bu henüz tam uygulanabilmiş değil. İnstagram hikayeler yarım çıkıyor sorunu çözümü için çok basit bir değişiklik yapmanız gerekiyor. Telefonunuzun tam ekran modunu kapatarak instagram hikayelerinin ekranda tamamının göründüğünü ve bu sorundan kurtulduğunuzu fark edeceksiniz.

İkinci ve kolay bir yöntem olarak da hikâyedeki görseli parmaklarınızla küçülterek tamamının görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Eğer bu da olmuyorsa İnstagram uygulamanızı güncellemeyi deneyebilirsiniz.

Yukarıda anlattığımız yöntemleri kullanarak İnstagram hikayeler yarım çıkıyor probleminden kurtulabilir ve hikâyeleri tam ekran olarak görüntüleyebilirsiniz.

Yada;

Instagram uygulaması tam ekran moduna optimize edilmiş olsa da hikaye görüntülemelerinde tam ekran moduna tam uyum sağlayamıyor. Bu sorunun çözümü için ise tam ekran modunu kapatarak, sanal tuşları aktif ederseniz hikayelerin ekrana tam oturduğunu göreceksiniz.

Upvote 0

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Merhabalar

instgram uygulamasi ekran sorunu guncelemeden tamamen kaynaklidir bu sorunla karsi karsiya geldim gunceleme ile duzelir duzelmezse uygulamayi silip tekrar yukleyininiz.

umarim sorununuz cözulur.

Upvote 0

rizamavi11

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Öncelikle cevap için teşekkürler
1.dediğinizdeki tam ekran modu nasıl kapanıyor bilmiyorum ama kastettiğiniz ön kamera görüntüsü ayarı ise tam ekranda yaptım diğer türlü de yaptım olmuyor maalesef.
İkinci söylediğiniz de hepsinde olmuyor bazen oluyor bazen olmuyor yani yani kalıcı çözüm olmadı
3.olarak Instagram uygulaması güncel kontrol ettim şuan ve de sanal tuşlar başından beri aktif olmasına rağmen bu sorunu yaşıyorum
Yardım etmeye çalıştığınız için teşekkürler yinede

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
1.dediğinizdeki tam ekran modu nasıl kapanıyor bilmiyorum ama kastettiğiniz ön kamera görüntüsü ayarı ise tam ekranda yaptım diğer türlü de yaptım olmuyor maalesef.
İkinci söylediğiniz de hepsinde olmuyor bazen oluyor bazen olmuyor yani yani kalıcı çözüm olmadı
3.olarak Instagram uygulaması güncel kontrol ettim şuan ve de sanal tuşlar başından beri aktif olmasına rağmen bu sorunu yaşıyorum
Rica ederim.
İsterseniz şunu da denemenizi tavsiye ederim.
Çözüm önerisi olarak insta aero uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederim. Hikayeleri tam ekran görebilmenizi sağlar ve birçok özellik barındıyor.

Upvote 0

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Gelecek gunceleme ile duzeltirler efendim merak etmeyiniz bendede bu sorun vardi

Upvote 0