APK Telefon Yöneticisi 12.11.2 Türkçe

teomanonal

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Slm hocam nasıl kuracağız bunu yardımcı olursanız sevinirim jar olarak indirim dosyaları çıkar dedim ama APK Yok
Kurulum dosyasının üzerine basılı tutup, yeniden adlandır yapıp, .jar kısmını silip kaydediyorsunuz. Yani dosya isminin sonunda apk kalacak şekilde yapıp kuruluma geçeceksiniz...
@oksilado pişti olduk pardon :)

a.meral015

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Dipnot : Dosya indikten sonra yeniden adlandır veya isimlendir diyip . jar uzantısını silin dosya adı.apk olarak kurulum yapın.

Konu içeriginde paylasım yaptım @OPPO Türkiye de aynı soruya benzer sordu yazılanları okuyun lütfen sonra olmadı yapamıyoruz oluyor
Teşekkürler hocam oldu normalde okuyorum da tema uygulaması ile uğraşıyorum sabahtan beri o yüzden okunmadan direk indir dim

Oğuz Temülken

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
A9 2020

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Telefon Yöneticisi 12.11.2 Türkçe

Ekli dosyayı görüntüle 5140
Ekli dosyayı görüntüle 5141
Link ve Dosya Virüs Taraması Yapıldı.
Ekli dosyayı görüntüle 5142Ekli dosyayı görüntüle 5143

Dipnot : Dosya indikten sonra yeniden adlandır veya isimlendir diyip . jar uzantısını silin dosya adı.apk olarak kurulum yapın.

Dosyaya buradan erişebilirsiniz:

Telefon oppo reno 5 lite verdiğiniz linkten indirdim dosya uzantısı APK olarak indi direk kurulum yaptım ama pil engelle filtrele bende çıkmadı bu şekilde neden acaba bu arada sürüm 11 color OS 11.1

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-12-14-00-06-37-18_035d55d4552197c94b0185899d8a326c.jpg
    Screenshot_2022-12-14-00-06-37-18_035d55d4552197c94b0185899d8a326c.jpg
    253.8 KB · Görüntüleme: 36

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Link2sd programı ile kaldırabilirsiniz, play store da var, bakarsınız...
Bende Easy Uninstaller kuruluydu. Sizin söylediğinizi de kurdum her iki program Phone Manager uygulamasını görmüyor maalesef.
Mesajlar birleştirildi:

Maalesef öyle yapıyorum ama devre dışı bırak pasif durumda ve kaldırıp bu sürümü yükleyemiyorum. Bunuda ben bela ettim millete.
Siz silah zoruyla kurdurmadınız ya biz kendi rızamızla kurduk. Rahat olun lütfen. Hem ingilizce olduğunu belirtmiştinşz.

Oğuz Temülken

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
A9 2020
Bende Easy Uninstaller kuruluydu. Sizin söylediğinizi de kurdum her iki program Phone Manager uygulamasını görmüyor maalesef.
Mesajlar birleştirildi:

Siz silah zoruyla kurdurmadınız ya biz kendi rızamızla kurduk. Rahat olun lütfen. Hem ingilizce olduğunu belirtmiştinşz.
Teşekkür ederim anlayışınız için. Hocam çözdüm olayı. Bende de o iki programda görünmüyordu. Verdiğim linkteki uygulama ile kaldırılıyor. Telefona kurup programı açın. Programın içinde uygulamalar kısmında phone menager görünüyor. Oradan seçip silme butonuna basın. Fabrika sürümüne dönüyor. Sonra Türkçe paylaşılan versiyonu yüklersiniz.

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Teşekkür ederim anlayışınız için. Hocam çözdüm olayı. Bende de o iki programda görünmüyordu. Verdiğim linkteki uygulama ile kaldırılıyor. Telefona kurup programı açın. Programın içinde uygulamalar kısmında phone menager görünüyor. Oradan seçip silme butonuna basın. Fabrika sürümüne dönüyor. Sonra Türkçe paylaşılan versiyonu yüklersiniz.
Teşekkür ederim bende çözdüm. Verdiğiniz programla kaldırdım. Linkteki programda çok karmaşık o yüzden geri kaldırdım. İhtiyacım olursa yeniden kurarım. Emeğinize sağlık kolay gelsin.