Çözüldü Telefon Yöneticisi İçeriklerin Kaybolması

eyyp47

Yeni üye
Forum Üyesi
Reno 2Z
Forum puanı
3
Coloros 6.1 güncellemesinden sonra Telefon yöneticisindeki bazı özellikler kayboldu
Örneğin ; Whatsapp Temizleyicisi ve Daha önceden silinmiş olan fotoğrafları gösteren bir özellik vardı artık yok, güncel durumu gösterir ekran görüntüsü paylaşıyorum yardım edewrmisiniz lütfen.

Reklam

Ekli dosyalar

ULDIN

KvL
Forum Ekibi
Süper Mod
RX17 Neo
Forum puanı
35
Sizin de belirttiğiniz gibi. Bu özellik kaldırıldı. Herhangi bir açıklama yapılmasa da coloros 7 ile birlikte geliştirilip bize sunulacağını düşünüyorum. Birçok kişinin kullandığı özellik birden kaldırılması pek hoş olmadı.

eyyp47

Yeni üye
Forum Üyesi
Reno 2Z
Forum puanı
3
Sizin de belirttiğiniz gibi. Bu özellik kaldırıldı. Herhangi bir açıklama yapılmasa da coloros 7 ile birlikte geliştirilip bize sunulacağını düşünüyorum. Birçok kişinin kullandığı özellik birden kaldırılması pek hoş olmadı.

Telefonda en çok hoşuma giden özelliklerden bir tanesiydi işim gereği whatsap belgeler ve resimleri temizlemek zor oluyor haliyle çok yardımcı oluyordu o özellik umarım tahmininiz doğru çıkar ve yeni güncelleme ile bu sorun giderilir.

Homeros

Üye
Forum Üyesi
A9 2020
Forum puanı
11
Bu konuyu Facebook üzerinden sorduğumda şöyle bir cevap almıştım. İçinde olduğunu söylemişler fakat giden özelliklerle alakası yok optimize et içinde sağlanan şeylerin. Yapılan en saçma hareketlerinden biri oldu bu opponun. Umarım coloros7 ile daha güzel bir şekilde dönüşünü dönüşünü görürüz.

Ekli dosyalar

eyyp47

Yeni üye
Forum Üyesi
Reno 2Z
Forum puanı
3
Bu konuyu Facebook üzerinden sorduğumda şöyle bir cevap almıştım. İçinde olduğunu söylemişler fakat giden özelliklerle alakası yok optimize et içinde sağlanan şeylerin. Yapılan en saçma hareketlerinden biri oldu bu opponun. Umarım coloros7 ile daha güzel bir şekilde dönüşünü dönüşünü görürüz.
Her oppo kullanıcısının en sevdiği özellikti belki de ben çok rahatsız oldum bu durumdan, böylesi kapsamlı bir modu kaldırıp tek bir seçenek içinde toplamaları da son derece anlamsız olmuş. En kısa zamanda güncellemenin gelmesini umuyorum.

Unaloppo

Yeni üye
Forum Üyesi
Reno 2Z
Forum puanı
1