Yardım Telefona bakarken ekran ışığı kapanmasın reno 5 lite

thesimpson

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhaba Arkadaşlar,
Ben telefona baktıkça, özellikle birşeyler okurken ekranın kapanmasını kararmasını istemiyorum. Bu özellik ya da yardımcı bir uygulama var mı? Reno 5 Lite
(Ekran kapanma süresi ayarlama işime yaramıyor)

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
Eski Samsung s4 minim de bile vardı amiral gemisi olduğunu sanmıyorum.
Genellikle diyorum. S4 den itibaren zaten o yıllarda kral cihazlar çıkmaya başlamıştı... s4 mini ve s5 mini de de mevcut evet. Ona kalırsa s3 de de var, mini de yok.
Mesajlar birleştirildi:

Ayarlar ekran ve parlaklık göz rahatlığı program özel seç istediğin saati ayarla ekran kapanmayacaktır
Allah aşkına, kafam kadar açıklamasında bile yazan özelliği bu şekilde lanse eden arkadaş ile ben tartışmaya mı girmişim ya :D Giden vaktime üzüldüm.

Bu arada ban yeme olasılığım yüksek, öyle bir şey olursa bilen biliyor emeğim var herkese selam olsun haklı hep yalnızdır :) şöyle saçma hareketleri gördükçe laf söz etmeden duramıyorum çok komik geliyor :D saçma insanlar bulundukça forumu da kullanmayacağım. Yemin ediyorum zerre sinirim bozulmuyor ama gül gül kendime gelemiyorum şöyle şeyleri gördükçe :D :D Moderatör başvurum bile aylar öncesinde dikkate alınmadı. Artık zaman ayırmayı haketmiyor. Umarım eski günlerine kavuşur.

Şimdi buna bi cevap gelecek, ayırmassan ayırma çok lazımdın diyecek, yolda geliyor hissediyorum puhahahahah :D :D :D

Son düzenleme:
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Genellikle diyorum. S4 den itibaren zaten o yıllarda kral cihazlar çıkmaya başlamıştı... s4 mini ve s5 mini de de mevcut evet. Ona kalırsa s3 de de var, mini de yok.
Mesajlar birleştirildi:

Allah aşkına, kafam kadar açıklamasında bile yazan özelliği bu şekilde lanse eden arkadaş ile ben tartışmaya mı girmişim ya :D Giden vaktime üzüldüm.

Bu arada ban yeme olasılığım yüksek, öyle bir şey olursa bilen biliyor emeğim var herkese selam olsun haklı hep yalnızdır :) şöyle saçma hareketleri gördükçe laf söz etmeden duramıyorum çok komik geliyor :D saçma insanlar bulundukça forumu da kullanmayacağım. Yemin ediyorum zerre sinirim bozulmuyor ama gül gül kendime gelemiyorum şöyle şeyleri gördükçe :D :D Moderatör başvurum bile aylar öncesinde dikkate alınmadı. Artık zaman ayırmayı haketmiyor. Umarım eski günlerine kavuşur.

Şimdi buna bi cevap gelecek, ayırmassan ayırma çok lazımdın diyecek, yolda geliyor hissediyorum puhahahahah :D :D :D
Neden ban yiyesiniz hakaret küfür vb kuralları ihlal etmedikçe.
Herkes her konuya cevap yazabilir doğru yada yanlış olabilir konuyu başlatan ona göre karar verir uygulayıp uygulamamak konusunda . En doğru bilgi yarışması düzenlenmiyor burada kim ne biliyorsa yazar doğru bilgiyse konu çözüme kavutu ibaresinin koyup kapatırız diğer kullanıcılara ışık olması açısından . Çözüm bulunana kadar konu açık kalır verilen bilgiler diğer kullanıcılara da fikir beyan etmesi açısından.

Kişilerin saçma insan yada doğru insan olduğuna kimse karar veremez bu göreceli bir kavramdır cevap hakkı doğacak cümleler kullanıp sonra karşıdan gelebilecek cevaplara hazır değilseniz, cevap hakkı doğacak cümleler kullanmayın karşı tarafa laf atmak yerine konu ile ilgili fikrinzi paylaşın kimse size bişey demez ve buna “Şimdi buna bi cevap gelecek” diye kişileri tenkit etmeyin hedef göstermeyin varsa konu ile ilgili cevabınız paylaşın.

Saçma sürtüşmenizden vazgeçmenizi öneriyorum lütfen.
Başvurunuz dikkate alınmadı diye zaman ayırmayı gerek görmüyorsanız o sizin sorununuz.
Moderatör olmanın belirli kriterleri vardır her türlü inceleme yapılır size özel kişiye özel tutum sergilenmez.

Bazen burada çok küçük yada basit diye adlandırabileceğimiz yada gözden kaçırarak yada dikkatinden kaçan sorular soranlar olabiliyor bu tür konulara “ sizin tabirinizle”

“Allah aşkına, kafam kadar açıklamasında bile yazan özelliği bu şekilde lanse eden arkadaş ile ben tartışmaya mı girmişim ya Giden vaktime üzüldüm”Diye cevap veme lüksümüz yok herkese makul cevap verilir yargılama yapılmaz.

Bazen alaksız yazılar da yazılabiliyor mantıksız da gelebiliyor alaycı şekilde cevap vererek ben kimlerle uğraşıyorum zamanıma yazık gibi cümleler sizin neden moderatör olamayacağınızın cevabı bir nevi aslına bakarsanız.
Herşeyi bilmek, doğru ben biliyorum demek önemli değil onu nasıl aktarıyorsunuz kişilere o önemlidir bir nevi.

Forumda herkes görüşünü bilgisini paylaşır ortak noktada buluşulur çözüme ulaşmaya çalışılır amaç budur, kimse hedef noktası değildir.
Konu önemlidir kişiler değildir söz konusu olan.

Upvote 0

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
Bazen alaksız yazılar da yazılabiliyor mantıksız da gelebiliyor alaycı şekilde cevap vererek ben kimlerle uğraşıyorum zamanıma yazık gibi cümleler sizin neden moderatör olamayacağınızın cevabı bir nevi aslına bakarsanız.
Daha öncesinde bu tarz topluluklarda şuanki nickimle olmasa da moderatörlük geçmişim mevcut ve kimseden de kullandığım dil ile alakalı bir şikayet almadım. Eğer moderatör olmuş olsaydım, burada da kullandığım dil çok daha farklı olurdu. Tabiki de agresiflikten uzak olacağız tabiki de ukala cevaplar, tabikide laubali cevaplar vermeyeceğiz ama hakedene de hakkını vereceğiz. Bu iş budur. Herkese eğer el bebek gül bebek yaklaşılırsa iş çok zor. Hakedene hakkı verilmez ise acınacak hale düşer insan. Olay budur. Her neyse, ben sizi çok iyi anladım, teşekkür ederim.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Daha öncesinde bu tarz topluluklarda şuanki nickimle olmasa da moderatörlük geçmişim mevcut ve kimseden de kullandığım dil ile alakalı bir şikayet almadım. Eğer moderatör olmuş olsaydım, burada da kullandığım dil çok daha farklı olurdu. Tabiki de agresiflikten uzak olacağız tabiki de ukala cevaplar, tabikide laubali cevaplar vermeyeceğiz ama hakedene de hakkını vereceğiz. Bu iş budur. Herkese eğer el bebek gül bebek yaklaşılırsa iş çok zor. Hakedene hakkı verilmez ise acınacak hale düşer insan. Olay budur. Her neyse, ben sizi çok iyi anladım, teşekkür ederim.
Şikayet almamış olmanız doğru yolda olduğunuz anlamına gelmez.
El bebek gül bebek değil hak edene hakkını gereken cevabı verilir kimseyede aşalayıcı tepeden görmeden gerekli üslupla gereken uygun cevap verilir siz tasa etmeyin bu geçmiş yapılan uygulamalar bunun belirtisidir.
Kişi görev alınca uslubu davranışı değişmez kişi neyse o yansır içindeki neyse o yansır konuşmalarına da.
O bakımdan neyse o olmalıyız haliyle gelebilecek tahriklerde bile bu tutumunuz ortaya çıkacaktır emin olun.
Hak edene hak meselesi sizin sürtüşmenizden kaynaklı olan konu bunu konulara taşıyarak devam ettiriyorsunuz, forumu bağlamaz taa ki saygı ve terbiye çerçevesini aşarsanız gereği yapılır uyarılar verilir bundan şüpheniz olmasın.
Kimse imtiyazlı değildir herkese eşit mesafede yakın ve uzağız

Upvote 0