Yardım Temassız ödeme

Sedatsen

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Telefonu kullanmaya başladığımdan bu yana temassız ödeme yapamıyorum. Telefon temassız ödemeyi desteklemiyor mu acaba?

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Telefonu kullanmaya başladığımdan bu yana temassız ödeme yapamıyorum. Telefon temassız ödemeyi desteklemiyor mu acaba?
Evet destekliyor kanka ben yapmayı bilmiyorum ama kredi kartı olarak bilen arkadaşlar yardımcı olurlar NFC özelliği var zaten kanka neden sordun ki kurcalla tlfonu görürsün (ayarlar/diğer kablosuz bağlantılar/NFC)

Upvote 0

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
NFC özellikli cihazınızda kullanabilirsiniz önce NFC bakın hangi kartlarınız ekli ise o kartların internet bankacılığı Uygulamasına girerek mobil ödemeyi aktif hale getirmeniz gereklidir
Mesajlar birleştirildi:

Daha sonra temassız limit belirleyin ödeme yapacağınız zaman NFC girin kartı seçin tek dokunuşla öde diyip cihazı o ekranda pos makinesine tutun

Upvote 0

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Hangi banka uygulamalarından kullanmak istiyorsanız öncelikle oradan aktif etmeniz gerekmektedir, daha sonra NFC ayarından o uygulamayı seçmeniz gerekiyor

Upvote 0

MrNobody

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Banka uygulamasını açmak mı gerekiyor ödeme işlemi yaparken. Deneyen var mı? Ana ekranda olmak yetiyor mu?

Upvote 0

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Banka uygulamasını açmak mı gerekiyor ödeme işlemi yaparken. Deneyen var mı? Ana ekranda olmak yetiyor mu?
Ben FastPay uygulaması ile denediğim zaman ana ekran yetmişti, diğer bankaları bilmiyorum...
Ama büyük ihtimalle onayladığınız uygulamayı hem bankadan hemde NFC ayarlarından seçersek ana ekran yetecektir, yine kullanan arkadaşlarımız yorum yaparsa tam olur

Upvote 0

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Ana ekran yetmiyor maalesef NFC girip dokun ve öde dedikten sonra ki ekranda posa degdiriyoruz zaten animasyon olarak gösterir

Upvote 0