Türkiye'nin 4.GSM Operatörü geliyor !

Vestelcell çıktığında kullanır mısınız?

• Evet

• Hayır

• Geri bildirimlere göre tercih ederim.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
W

wittroc

Guest
1k edecek telefonları 2-2,5k etiketiyle çıkaran Vestel, telefon pazarında etkili olamayınca bu işe girişiyor. Hadi hayırlısı.

W

wittroc

Guest
Hocam görüntü desen yok, özellik desen yok. Bunu kullanıcılar söylüyor. Hayırlısı.
Hocam yaptıkları şu:
Sıradan bir giriş segment veya orta segment telefon tasarlıyorlar (toplama) ve bunu "yerli ve milli" adı altında, olması gerektiğinden daha yüksek bir fiyata satıyorlar. Şu ana kadar çok fazla marka kullandım ama kullandığımın en kötüsü Vestel'di. Asla almam, asla aldırtmam.

Sergüzeşt

Aktif Üye
Banlandı
Hocam yaptıkları şu:
Sıradan bir giriş segment veya orta segment telefon tasarlıyorlar (toplama) ve bunu "yerli ve milli" adı altında, olması gerektiğinden daha yüksek bir fiyata satıyorlar. Şu ana kadar çok fazla marka kullandım ama kullandığımın en kötüsü Vestel'di. Asla almam, asla aldırtmam.
Piyasa da 10`un üzerinde telefon üretici şirketler var ve bu şirketlerin en az 20şer modeli var ve bu da demek oluyor ki her ay piyasaya yaklaşık 20 30 telefon geliyor. Vestele hiç bulaşmadım ve bulaşmakta istemiyorum.

ULDIN

KvL
Onursal Üye
Cihaz
Diğer
Piyasa da 10`un üzerinde telefon üretici şirketler var ve bu şirketlerin en az 20şer modeli var ve bu da demek oluyor ki her ay piyasaya yaklaşık 20 30 telefon geliyor. Vestele hiç bulaşmadım ve bulaşmakta istemiyorum.
Vestel kullandım. venüs v3 5570 modelini kullanmıştım. Zamanının iyi telefonuydu. Ama şimdiki aklım olsa almazdım. Birkaç ay sonrasında cihaz masanın üstüne koy hiç dokunma biryerinde ağrıza çıkıyordu. Ya sesi gider, ya wifi çekmez, ya dokunmatiği gider ya kamerası bozulur. İllaki birşeyi çıkıyorudu. Ama 500 liraya da pek birşey beklememek lazım. Yedek telefon olarak evde bulunabilir ama aktif kullanmak için tavsiye etmem.

Sergüzeşt

Aktif Üye
Banlandı
Vestel kullandım. venüs v3 5570 modelini kullanmıştım. Zamanının iyi telefonuydu. Ama şimdiki aklım olsa almazdım. Birkaç ay sonrasında cihaz masanın üstüne koy hiç dokunma biryerinde ağrıza çıkıyordu. Ya sesi gider, ya wifi çekmez, ya dokunmatiği gider ya kamerası bozulur. İllaki birşeyi çıkıyorudu. Ama 500 liraya da pek birşey beklememek lazım. Yedek telefon olarak evde bulunabilir ama aktif kullanmak için tavsiye etmem.
Bu konuda haklısınız hocam. Ek olarak iş içinde kullanılabilir.

Samet

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Samsung da yerli değil Apple da kendi ülkelerinde Samsung en önemlisi android Amerika sonuçta Apple ekranı Koreli Samsung tan ama ülkelerinde ucuza iyisini satıyorlar bence vergiyi yerlide azaltıp yüksek kaliteyi getirip ucuza iyisini satarsa herkes alır örneğin sd 865 li bir cihazı 5000 e satsa kim almaz.