• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

UC Browser - Ücretsiz ve Hızlı Video İndirme, Haber Uygulaması

creative

Üyecik
Üye
Mesajlar
34
Puanları
50
UC Browser, en yeni mimleri ve gifleri WhatsApp aracılığıyla arkadaş grubunuzla paylaşmanızı sağlar. Ayrıca, UC Browser onları sadece cep telefonunuza kaydetmenizi sağlar.(Gizlilik önemlidir!)

UC Tarayıcı ayrıca sevdiğiniz videoları şimşek hızında cihazınıza indirmenize izin verir. Nerede olursanız olun, UC Browser internet olmadan komik videoların keyfini çıkarmanıza yardımcı olur. İnternet trafiğinden tasarruf etmek istediğinizde videoları açabilirsiniz! %100 ücretsiz!

UC Browser komik videoları, durum videolarını, trend videoları vb. Aramanızı ve paylaşmanızı sağlar. Hızlı İndirme, Veri Tasarrufu, Ad-Block işlevselliği gibi işlevler de vardır ve müzik, video bilgilerine sorunsuz bir deneyim ile erişmenize yardımcı olur.

★ Çıkartmalar Çeşitli ve Arkadaşlarınızla Paylaşın: Biz sizin için video durumu ve çıkartmalar yeni bir sayfa kanalı ekledi. Sosyal ağda arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz büyük çıkartmalar ve popüler çıkartmalar var.
★ Yükseltilmiş Web Tarama Deneyimi: En son sürüm, son sürümümüzle karşılaştırıldığında web bağlantısı, standart destek, video izleme deneyimi, kişisel bilgi güvenliği, kararlılık ve depolama yönetiminde% 20 iyileştirme yapan kendi geliştirdiği benzersiz U4 motorumuzu kullanıyor.
★ Küçük Pencere Modu: Küçük pencere modumuz, arkadaşlarınızla sohbet etmeyi, çevrimiçi alışveriş yapmayı veya video izleme kesintisi olmadan diğer etkinliklere katılmayı beklerken, video penceresinin web sayfasından ayrılmasını ve ekranın üstüne asılmasını sağlar.
★ Hızlı İndirme: Sunucularımız indirme işlemlerini hızlandırır ve sabitler. Herhangi bir bağlantı kesilmesi veya kesinti meydana gelirse, UC Tarayıcı kesme noktasından indirmeye devam edebilir. İndirme işlemini hızlandırarak, indirilebilir dosyalar için size zaman kazandırır.
★ Kriket Kart Özelliği: UC Tarayıcı Kriket hayranları için özel Kriket özelliği ekler. En güncel Kriket maçı canlı, puanları ve ilgili bilgileri kolayca aranabilir.
★ Veri Tasarrufu: UC Tarayıcı, verileri sıkıştırır, navigasyonu hızlandırır ve selüar veri trafiğinden tasarruf etmenize yardımcı olur. Ne kadar çok göz atarsanız, UC Tarayıcı ile o kadar çok veri kaydedebilirsiniz.
★ Reklam Bloğu: Reklam engelleme işlevi, göz atma deneyiminizi etkileyen farklı reklam biçimlerini engeller. Artık android cihazlarınızda Ad-Free web sayfalarını ziyaret etmenize yardımcı olur, artık pop-up banner reklamları yok.
★ Her zevke uygun videolar: UC Tarayıcı, film ve TV dizilerini izlemenizi sağlar. Menü, videoları farklı zevklere göre sınıflandırır: mizah, klipler, kızlar, anime, fragmanlar ve hatta savaş filmleri.
★ Facebook Modu: Bu benzersiz özellik, ağ durumunuz ne olursa olsun Facebook'u hızlandırır. UC Tarayıcı her zaman ağ hızınızı artırmanın yolunu bulur.
★ Gece Modu: Geceleri daha rahat okumak için UC Tarayıcı'da gece moduna geçin.

UCWeb Ödülleri:
Editörün Seçimi 2018 - OPPO App Store

Detaylar ve indirmek için:
 
Reklam
Üst