Çözüldü Üstten bildirim

Agcaemir

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Merhabalar reno 4 pro kullanıyorum youtubeda video izlerken WhatsApptan mesaj geldiğinde ekranı kapatacak kadar üstten bildirim geliyor ve kimin ne yazdığı okunabiliyor bunu nasıl kapatabilirim

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar reno 4 pro kullanıyorum youtubeda video izlerken WhatsApptan mesaj geldiğinde ekranı kapatacak kadar üstten bildirim geliyor ve kimin ne yazdığı okunabiliyor bunu nasıl kapatabilirim

Merhabalar;
Ayarlar>uygulama yönetimi>uygulama listesi> WhatsApp>bildirimleri yönet>kilit ekranındaki bildirim ayrıntılarını gizle bunu açınız.

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhaha

Ayarlar > Bildirimler ve Durum Çubuğu > Bildirimleri Yönet > Diğer > Tam Ekranda Başlık Bildirimlerini Göster seçeneğini kapalı konumuna getirin.

Bu işlemi yaptığınızda sonucu paylaşırsanız sevinirim.

Upvote 0

Agcaemir

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Merhaha

Ayarlar > Bildirimler ve Durum Çubuğu > Bildirimleri Yönet > Diğer > Tam Ekranda Başlık Bildirimlerini Göster seçeneğini kapalı konumuna getirin.

Bu işlemi yaptığınızda sonucu paylaşırsanız sevinirim.
Bu zaten kapalı maalesef bu seçenek değil
Mesajlar birleştirildi:

Merhabalar;
Ayarlar>uygulama yönetimi>uygulama listesi> WhatsApp>bildirimleri yönet>kilit ekranındaki bildirim ayrıntılarını gizle bunu açınız.
Bu da açık ama yinede geliyor maalesef doğru çözüm nedir acaba

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bu zaten kapalı maalesef bu seçenek değil
Mesajlar birleştirildi:

Bu da açık ama yinede geliyor maalesef doğru çözüm nedir acaba
Şunu denermisiniz lütfen;

WhatsApp'a giriniz> ayarlara giriniz>bildirimler buradan mesajlar kısmından olan bölümdeki >ekranın üst kısmındaki bildirimlerin önizlemesini göster seçeneğini kapatır mısınız? lütfen.

Aynı işlemi grup yazışmaları içinde yapabilirsiniz hemen aşağı bölümünde bu sayede grup yazışmalarıda görünmeyecek.

Upvote 0
Çözüm

Agcaemir

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Şunu denermisiniz lütfen;

WhatsApp'a giriniz> ayarlara giriniz>bildirimler buradan mesajlar kısmından olan bölümdeki >ekranın üst kısmındaki bildirimlerin önizlemesini göster seçeneğini kapatır mısınız? lütfen.

Aynı işlemi grup yazışmaları içinde yapabilirsiniz hemen aşağı bölümünde bu sayede grup yazışmalarıda görünmeyecek.
Denedim oldu çok teşekkür ederim

Upvote 0