Uygulama verileri hatası

SametG

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Merhaba arkadaşlar, ürünü (Realme 6i) bugün teslim aldım. Ancak böyle bir sorun ile karşılaşıyorum. Tüm uygulamalar için böyle hata veriyor. Ne yapmam gerek?

" Uygulama verilerini okuma başarısız oldu. Uygulama başlatılamıyor. "

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar, ürünü (Realme 6i) bugün teslim aldım. Ancak böyle bir sorun ile karşılaşıyorum. Tüm uygulamalar için böyle hata veriyor. Ne yapmam gerek?

Sdkart kullanıyor musunuz harici?
Ayarlara girip uygulama izinlerini kontrol edebilir misiniz?

Upvote 0

akkaya33

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Merhaba aynı sorun ile bu gün bende karşılaştım uygulama izinlerini de kontrol ettim ad kart da takılı değil internette çözümünü de bulamadım. Telefonu sıfırlamak istemiyorum lütfen çözümü bilen varsa paylaşsın. Teşekkürler, iyi bayramlar.

Upvote 0

Mustafa1059

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Merhaba, aynı sorunu bugün bende yaşadım ve cihazı sıfırlamak zorunda kaldım. Sanırım realme 6i nin kronik bir sorunu bu ayriyetten benim telefonumda uygulamadan atma, durduk yere kendini yeniden başlatma gibi sorunlar da var. Tamam realme yeni bir marka ama bu şekilde sorunlarla telefon çıkarmak aşırı saçma bir olay. Bu hataların en kısa zamanda gelecek yazılım güncellemeleri ile düzeltilmesini talep ediyorum aksi taktirde tüketici heyetine başvuracağım gibi gözüküyor.

Upvote 0

Yardımsever

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer

Ben sorunu çözdüm nasıl olduğunu söyleyeyim, telefonu sıfırlaman gerek bu linkten baka bilirisin ya da internete oppo realme 6i sıfırlama yaz aynı şey çıkacak

Link->

Upvote 0