Yardım Uygulamalar arası geçişlerde uygulamayı yenileme sorunu

mbgezer

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Merhaba öncelikle ColorOS 12 güncellemesi geldi ana gelmeden de aynı sorun devam ediyordu ufak bir not olarak belirtmek istedim uzman arkadaşlar cevaplarsa sevinirim konu başlığında olduğu gibi mesala bankaya giriş yapıyorum transfer yapıcam WhatsApp gidip ibanı kopyalayıp banka app döndüğümde tekrar en başa atıyor giriş yaptırıyor tum applarda böyle chrome da bankapp larında cihazım oppo a54 5g bunu nasıl düzelte bilirim cevaplarsanız sevinirim herkese şimdiden teşekkürler.

yaka

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
geliştirici seçeneklerinde "çıkılan uygulamayı kapat" benzeri bir seçenek olduğunu hatırlıyorum eski telefonumdan. o açık olabilir mi? ya da bankacılık uygulamaları belirli bir süre kullanılmazsa otomatik olarak kendini kapatıyor. diğer uygulamada ki işlem süreniz uzun olabilir mi?

Upvote 0

Sfenks

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Oppo( Android 9 Coloros 6 ) için arka planda uygulamanın nasıl çalıştırılacağını yazayım: 1-)Son kullanılan uygulamalarda programı kilitle, 2-) Telefon yöneticisi-Başlangıç yöneticisinde programa izin ver, 3-)Ana ekranda program simgesine basılı tutup uygulama bilgileri- güç tüketim koruması- arka planda çalışmaya izin ver 4-)uygulamayı çalıştır..

3. seçeneği deneyiniz

Şeklinde cevap verilmiş daha önce.

Upvote 0

dvtumtclk

Taze Üye
Üye
Cihaz
A73
bu sorun bende de var a73 kullanıyorum. 4 gb ram var ama eski telefonum 3 gb rami olan gm5 plusın çoklu görev yönetimi kat kat daha iyiydi. çok garip bir sorun, uygulamaya 30 saniye girmeyince kapanmış oluyor. çok can sıkıcı. bilsem telefonu almazdım o derece büyük bir problem.

Upvote 0

mbgezer

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Yani saçmalık kesinlikle Android sistem için Samsung ios içinde iPhone şaşmamak gerek
Mesajlar birleştirildi:

bu sorun bende de var a73 kullanıyorum. 4 gb ram var ama eski telefonum 3 gb rami olan gm5 plusın çoklu görev yönetimi kat kat daha iyiydi. çok garip bir sorun, uygulamaya 30 saniye girmeyince kapanmış oluyor. çok can sıkıcı. bilsem telefonu almazdım o derece büyük bir problem.
Çözüm bulabildiniz mi

Upvote 0

mstafag

Üyecik
Üye
Cihaz
Realme
Çözüm basit 3-4 gb ram olan telefonları almayacaksın.realme 6 128/8 kullanıyorum hiç karşılaşmadım böyle bir sorunla.yağ gibi

Upvote 0