• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Çözüldü Uygulamalardan atma sorunu

Tekceali

Taze Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Merhabalar,

Yeni güncellemeden sonra indirdiğim bazı uygulamalara girerken beyaz ekran cıkıyor ve ana ekrana geri dönüyor. Programı kaldırdım. Telefonu yeniden başlattım fakat düzelmiyor.

Yardımcı olursanız sevinirim

Reklam

ULDIN

KvL
Onursal Üye
Cihaz
Diğer
Telefonun kendi uygulamaları mı, harci indirdiğiniz uygulamalar için mi geçerli bu sorun?

Upvote 0

asK

Site Kurucusu
Yetkili
Kurucu
Admin
Yeni gelen güncelleme ile uygulamaların uyumsuzluğu. Uygulamalara yeni güncelleme getirdiklerinde çözülecektir.

Upvote 0

Tekceali

Taze Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Yeni gelen güncelleme ile uygulamaların uyumsuzluğu. Uygulamalara yeni güncelleme getirdiklerinde çözülecektir.
Uygulamayı ilk indirdiğimde atma sorunu olmuyordu aradan 2-3 gun gectikten sonra atmalar basladı. Son guncelleme tarihine baktım uygulamayı indirmemden cok cok önce. Yeni güncelleme de gelmedi

Upvote 0

ULDIN

KvL
Onursal Üye
Cihaz
Diğer
Uygulamayı ilk indirdiğimde atma sorunu olmuyordu aradan 2-3 gun gectikten sonra atmalar basladı. Son guncelleme tarihine baktım uygulamayı indirmemden cok cok önce. Yeni güncelleme de gelmedi
Güncelleme gelmemesinden kaynaklı. Sizin sisteminiz güncellendi ve daha yüksel kriterlere sahip. Yeni güncelleme ile optimizasyon olur veya engellenir.

Upvote 0