• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Uygun fiyatlı: Xiaomi Mi AirDots 2 SE tanıtıldı!

sharK

İrem
Yetkili
Moderatör
Mesajlar
725
Puanları
3,350
Cihaz
Reno 2Z
xiaomi_airdots_2_se_tanitildi.jpg

Apple AirPods piyasaya sürüldükten sonra Xiaomi’den Huawei’ye birçok üretici benzer çözümlerini tanıttı. Bunlardan birisi olan Xiaomi Mi AirDots 2’yi pahalı bulanlar için Xiaomi Mi AirDots 2 SE tanıtıldı. İşte kulaklığın özellikleri ve fiyatı!
Xiaomi Mi AirDots 2 SE özellikleri ve fiyatı
Standart model ile SE arasındaki temel fark yüksek çözünürlüklü LHDC codec desteğinin olmaması, AAC’yi sunması. Telefonunuza bağlantı için Bluetooth 5.0 teknolojisi kullanılıyor ve sinyaller her iki kulaklığa aynı anda iletiliyor.


xiaomi_airdots_2_se_2.jpg

Kulaklıkların her biri 4.7 gram ağırlığında ve 5 saate kadar kullanım süresi sunuyor. 48 kg ağırlığındaki kutu pil ömrünü 20 saate kadar uzatıyor ve beraberinde gelen USB-C kablo ile 1.5 saat içerisinde şarj edilebiliyor. Tahmin edebileceğiniz gibi uygun fiyatlı bu çözümde kablosuz şarj desteği bulunmuyor.

Piyasadaki diğer kulaklıklar ile benzer şekilde dokunmatik kontrollere sahip olan Mi AirDots 2 SE’yi herhangi bir Xiaomi telefon ile kullandığınızda şarj durumunu görebiliyorsunuz. Her iki kulaklığın ve kutunun şarj aleti gösteriliyor.


xiaomi_airdots_2_se_1.jpg


Gelelim, en çok merak edilen konuya: Xiaomi Mi AirDots 2 SE fiyatı 24 dolar olarak belirlendi. Şu anda Çin’de ön siparişe sunulan kulaklığın ülkemize ne zaman geleceği bilinmezliğini koruyor.

Sizce ülkemize geldiğinde başarısı nasıl olur? Benim tahminim uygun fiyat özelliğini korursa, satışı iyi olabilir.

Kaynak
 
Reklam
Üst