Yardım Video müzik kendi kendine pause moda gecmesi

Dagyag

Taze Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Arkadaşlar önceki telefonum Huawei idi onda hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım video izlerken YouTube da telefon videoyu durduruyor yani çift çizgi varya ( ıı )ona basmissiniz gibi müzik dinlerken de aynı şeyi yapıyor radyo açıyorum internetten canlı onda da aynı şeyi yapiyor

apocan35

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 5
Aynı sorun bendede var kardeşim son güvenlik güncellemesinden sonra oldu cihaz reno 5 chromede dizi izlerken kendi kendine pause moduna geçiyo çözüm bulamadim malesef

Upvote 0

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Arkadaşlar önceki telefonum Huawei idi onda hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım video izlerken YouTube da telefon videoyu durduruyor yani çift çizgi varya ( ıı )ona basmissiniz gibi müzik dinlerken de aynı şeyi yapıyor radyo açıyorum internetten canlı onda da aynı şeyi yapiyor

Aynı sorun bendede var kardeşim son güvenlik güncellemesinden sonra oldu cihaz reno 5 chromede dizi izlerken kendi kendine pause moduna geçiyo çözüm bulamadim malesef
Ekran korucuyu kullanıyorsanız ondan kaynaklı olabilir hafif kalkmış olabilri kendiğinden basma olabilir pause tuşuna basma olması şart değil ekranın her hangi yerinden yapabilirde.

Upvote 0

apocan35

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 5
Benimde ekran koruyucuda sıkıntı yok dediğiniz gibi problem olsa başka bir yerde gezinirkende dokunma yapması gerekir yazılımsal bi problem hocam

Upvote 0

LoneWolf

Taze Üye
Üye
Cihaz
A12
Hocam eğer herhangi bir Bluetooth cihazı kullanıyorsanız eşleştirdiğiniz bütün Bluetooth cihazlarını ayarlardan silmeniz gerek; ben öyle yaptığımda sorun çözülmüştü. Cihazım Oppo A12.

Upvote 0