• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Vivo iQOO Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Şık tasarımı sayesinde Vivo iQOO özelliklerini daha dikkat çekici hale getirmiştir. Üstelik şık bir tasarıma sahip olması cep telefonunun teknik özelliklerinin kötü olduğu anlamına gelmemektedir. Öncelikle cep telefonda 4000 mAh batarya tercih edilerek kullanım ömrü uzatılmaya çalışılmıştır. Bataryaya hızlı şarj desteği eklenmesi de ihmal edilmemiştir. Bunun yanı sıra cihazı temin edenler 128 GB dâhili hafıza ve 6 GB RAM ‘e sahip olmaktadır. Üç arka kamerasının olması cep telefonunun en ii özelliklerinden biridir. 12, 13 ve 2 MP olan arka kameralar fotoğraf ve video çekimlerini mükemmel hale getirmektedir. Ön kamerası 12 MP olan Vivo iQOO fiyatı 400 €’dur.
 
Reklam
Üst