• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Vivo NEX A Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Vivo NEX A özelliklerinin iddialı olanı 4000 mAh bataryaya sahip olmasıdır. Üstelik cihazda hızlı şarj olma teknolojisi de bulunmaktadır. Bu sayede cep telefonu kullanıcıların sark konusundaki şikâyetlerini ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Akıllı cep telefonunda 8 çekirdekli olan işlemci 6 G RAM ile desteklenmektedir. Dâhili hafıza ise 128 GB şeklindedir. Siyah ve kırmızı renkleri olan cihazın arkasında iki ön kısmında bir kamera bulunmaktadır. Arka ana kamerası 12 MP arka ikinci kamerası ise 5 MP çözünürlük vermektedir. Cihazın ön kamerasındaki çözünürlük 8 MP’dir. Vivo NEX A fiyatı çıkışı ile birlikte 600 € temelinde belirlenmiş olup kur değerlerine göre değişebilmektedir.
 
Reklam
Üst