• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Vivo NEX S Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
1080 x 2316 piksel çözünürlükte olan Vivo NEX S özellikleri sayesinde akıllı cep telefonları arasında kısa süre içerisinde yükselen bir ivme yakalamıştır. Uzun süre dayanan bataryası sayesinde şarj konusunda sıkıntı yaratmayan cihaz 8 çekirdekli bir işlemciye sahiptir. Bunun yanı sıra kamerada özel teknolojileri bulunan telefonun arka ana kamerası 12 MP çözünürlüğe sahiptir. Ön kısımda yer alan kameranın çözünürlüğü ise 8 MP olarak açıklanmıştır. Çift SIM kart desteği olan cihazın kırmızı ve siyah olmak üzere iki farklı renk alternatifi vardır. Vivo NEX S fiyatı çıkış yapması ile birlikte 700 € şekline belirlemesine karşın piyasa şartları rakamları değiştirebilmektedir.
 
Reklam
Üst