• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Vivo S1 Pro Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Çerçeve ve kapak malzemesi olarak plastik tercih edilen Vivo S1 Pro özellikleri arasında mavi ve kırmızı renklerde üretilmesi dikkat çekmektedir. Cihazda üç arka kamera bulunduğu için çekimler kaliteli olarak sağlanabilmektedir. Ana kameradaki çözünürlük miktarı 48 MP şeklindedir. Diğer iki kamerada ise 8 MP ve 5 MP çözünürlükler yer almaktadır. Super AMOLED ekranı olan cihazın ön kamerasında 32 MP çözünürlük vardır. Li-Poly batarya teknolojisi bulunduran cep telefonu hızlı şekilde şarj da olabilmektedir. Çift SIM takılarak kullanılabilen Vivo S1 Pro fiyatı açıklanan rakamlara göre 360 €’dur. Cihaz, 8 çekirdekli işlemcisi sayesinde kendi grubundaki cep telefonları arasında öne çıkmaktadır.
 
Reklam
Üst