• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Vivo V11 Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Piyasa sürülmesinden sonra Vivo V11 özellikleri sayesinde pek çok kullanıcı tarafından incelenerek beğenilmiş nadir cihazlar arasına girmiştir. Super AMOLED ekranı olan cihazın ekran çözünürlüğü ise 1080 x 2340 pikseldir. Mavi ve siyah renkleri olan cihazın RAM ‘i 6 GB, dâhili depolama alanı ise 128 GB şeklindedir. Üstelik cihaz kamera yönünden de oldukça iddialıdır. Özçekimlerde kullanılmak üzere 25 MP ön kamera bulunduran akıllı cep telefonunun ana kamerası 12 MP çözünürlüktedir. Ayrıca cihazın arkasında 5 MP çözünürlükte ekstra bir kamera daha yer almaktadır. Çift SIM takılarak kullanılabilen Vivo V11 fiyatı bakımından da kendi kategorisinde olan pek çok cihazdan daha uygundur.
 
Reklam
Üst