• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Tartışma Vivo V21e 5G performans testlerinde görüldü! İşte özellikler

Enestr571

Forum Moderatörü
Forum Ekibi
Moderatör
Mesajlar
487
Çözümler
2
Puanları
2,850
Cihaz
A15
Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden Vivo, yeni modelleriyle ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz ay V21, V21 5G, ve V21e modelleriyle karşımıza çıkan üretici, şimdi ise Vivo V21e modelinin 5G’li versiyonu üzerine çalışıyor. Vivo V21e 5G, tanıtım tarihine doğru yaklaşırken Geekbench performans testlerinde görüldü. Cihazın özellikleri de burada netlik kazandı.

Bilindiği üzere Vivo V21 serisi, geçen yılki V20 serisinin halefi olarak geldi. Şirket bu ailede toplam dört modele yer verdi. Şimdi ise aynı senaryo V21 ailesinde görülecek. Şu anda piyasada üç adet olarak bulunan V21 serisi, yakında tanıtılacak Vivo V21e 5G modeliyle toplam sayısını dörde çıkaracak.

Vivo V21e 5G özellikleri netleşiyor​

adlı internet sitesinin raporuna göre Vivo V21e 5G, daha önce V2055 model numarasıyla BIS sertifika sitesinde görülmüştü. Bu sertifika sitesi, genelde cihazların ilk olarak Hindistan’da piyasaya çıkacağını gösteriyor. Dolayısıyla V21e 5G’nin de burada piyasaya çıkması bekleniyor.


Öte yandan Vivo’nun yeni orta sınıf modeli, Geekbench testlerinde de temel özellikleriyle gün yüzüne çıktı. Buna göre Vivo V21e 5G, gücünü MediaTek’in Dimensity 700 yonga setinden alacak ve 8 GB RAM ile desteklenecek. İşlemciye ek olarak cihaz, kutudan direkt olarak Android 11 işletim sistemiyle çıkacak.

Vivo’nun V21e ve V21e 5G modelleri arasında çok bir fark olmayacak. Zira bir önceki modelde Qualcomm Snapdragon 720G yonga setine yer verilirken, yeni modelde ise Dimensity 700 yonga setine yer verilecek. Dolayısıyla her iki telefonun arasında gözle görülür bir performans farkı olmayacaktır.

Diğer özellikler hakkında ise Geekbench ne yazık ki ayrıntılı bir bilgi vermiyor. Yani V21e ile 5G’li sürüm arasındaki farklar şu an için sadece işlemciden ibaret. Ancak önümüzdeki günlerde tüm özellikler ayrıntılı olarak gün yüzüne çıkacaktır.

Kaynak:Shiftdelete.net
 
Reklam
Üst