• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Vivo Y91i Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Çift SIM kart ile rahat bir kullanım avantajı sunan Vivo Y91i fiyatı sadece 100 €’dur. Bu sayede akıllı cihazlarda uygun fiyatlı olanların kategorisinde yer alan cep telefonunun teknik özellikleri de oldukça iyidir. Tercih eden kullanıcılar 16 GB tercih edenler ise 32 GB dâhili hafıza ile cep telefonunu satın alabilmektedir. İki hafıza türünde de microSD kart desteğini eklemek mümkündür. Vivo Y91i özellikleri kamera bakımından da iyi olarak kabul edilmektedir. Cihazın arka kamerasının çözünürlüğü 13 MP, ön kamerasının çözünürlüğü ise 8 MP’dir. Ekran türü olarak IPS LCD ekran kullanılan cihazda mavi, kırmızı ve siyah renk seçenekleri bulunmaktadır.
 
Reklam
Üst