Tartışma Vowifi

rvsfsh

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Merhaba aklımda oppo find x7 ultra almak var ancak bbk gurubu cihazlar kayıt olmuyor bildiğiniz üzere pasaport kayıt da sizlere ömür 32 bin biraz araştırmaların sonucunda vowifi diye bir olay keşfettim ve bu cihaz da var mı bilmiyorum bilgisi olan var mı?

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba aklımda oppo find x7 ultra almak var ancak bbk gurubu cihazlar kayıt olmuyor bildiğiniz üzere pasaport kayıt da sizlere ömür 32 bin biraz araştırmaların sonucunda vowifi diye bir olay keşfettim ve bu cihaz da var mı bilmiyorum bilgisi olan var mı?
Wowifi operatörle alakalı. İnternetten hangi operatörü kullanıyorsanız o operatörün sizin cihazı destekleyip desteklemediği izle bakmanız gerekir.

rvsfsh

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Wowifi operatörle alakalı. İnternetten hangi operatörü kullanıyorsanız o operatörün sizin cihazı destekleyip desteklemediği izle bakmanız gerekir.
Türkcell.com da cihaz VoLTE ve VoWİFİ destekliyor ise çalışır yazıyor ancak cihaz destekliyor mu hiç bir yerde yazmıyor en azından ben göremedim ancak find X2 destekliyor find x7 ultra da destekler diye düşünüyorum bir sitede direk oppo telefonlar destekliyor denmiş ancak bilemedim.