Yardım W51 kulaklık şarj sorunu

Paclifes

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
W51 model kullaklık kullanıyorum telefonu aldığımdan beri yanlız ilk başta kulaklık tam anlamıyla şarj konusunda çok iyiydi yani 4-5 saati rahatlıkla çıkarıyordu ama son bir kaç aydır 2-3 şarkı dinlemem de 15-20 dakikalık kullanımdan sonra şarjı bitiyor. Kulaklıklar ve kutu tam dolu şarj olmasına rağmen dediğim gibi kısa süre sonra kulaklıkların şarjı bitiyor. Benzer bir durumla karşılaşan yada ne gibi bir sorun olduğunu bilen var mı ?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
W51 model kullaklık kullanıyorum telefonu aldığımdan beri yanlız ilk başta kulaklık tam anlamıyla şarj konusunda çok iyiydi yani 4-5 saati rahatlıkla çıkarıyordu ama son bir kaç aydır 2-3 şarkı dinlemem de 15-20 dakikalık kullanımdan sonra şarjı bitiyor. Kulaklıklar ve kutu tam dolu şarj olmasına rağmen dediğim gibi kısa süre sonra kulaklıkların şarjı bitiyor. Benzer bir durumla karşılaşan yada ne gibi bir sorun olduğunu bilen var mı ?
Yeteri kadar bazen şarj olamayabiliyor kulaklıklar kulak çöpü ile kutuyu içini iyice temizleyiniz reset atıp yeniden deneyiniz

Upvote 0

Arda E.Aydn

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben bu kulaklığı kullandım, yeterince deneyimledim ancak öyle bir şarj sorunu çıkarmadı bana. Bence yetkili servis ile iletişime geçin derim.

Upvote 0