Yardım WhatsApp fotoğraf galerisi sorunu

yerdosemeci

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Merhaba,
1 hafta kadardır whatsapptan aldığım fotoğrafları telefon galerisinde göremiyorum. Denediğim işlemler;
Uygulamayı kaldırıp yeniden yükledim, olmadı
Sohbet içeriğindeki medyanın galeride görünmesi seçeneklerine baktım ve zaten tikli durumda
Dosya yöneticisinden girip .nomedia klasörünü silip tekrar düzenledim (bir defa işe yaradı ama ertesi gün buda işe yaramamaya başladı)
Kendim elle WhatsApp Images klasörü açtım, olmadı.
Not: Telefon içinde ayrıca WhatsApp Businnes uygulaması var, onda böyle bir sorun olmuyor (şimdilik)

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba,
1 hafta kadardır whatsapptan aldığım fotoğrafları telefon galerisinde göremiyorum. Denediğim işlemler;
Uygulamayı kaldırıp yeniden yükledim, olmadı
Sohbet içeriğindeki medyanın galeride görünmesi seçeneklerine baktım ve zaten tikli durumda
Dosya yöneticisinden girip .nomedia klasörünü silip tekrar düzenledim (bir defa işe yaradı ama ertesi gün buda işe yaramamaya başladı)
Kendim elle WhatsApp Images klasörü açtım, olmadı.
Not: Telefon içinde ayrıca WhatsApp Businnes uygulaması var, onda böyle bir sorun olmuyor (şimdilik)
Whatsapp Medya klasörü gizli olarak ayarlanmıştır. Bir dosya yöneticisi uygulamasıyla WhatsApp/Media/WhatsApp images klasörünü klasör ayarlarından gizliliğini kaldırıp klasör içindeki .nomedia dosyasını silin. Cihazı yeniden başlatın resimler Galeride görünecektir.

Bunu denermisiniz lütfen.

Upvote 0

yerdosemeci

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Bu dediğinizi hemen hemen her gün yapıyorum. 1 defa işe yaradı bir daha yaramadı maalesef.

Upvote 0

yerdosemeci

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
buna da bakmıştım teşekkürler. başka bir sorun olmalı. olmazsa telefonu sıfırlama seçeneğine başvuracağım mecburen.

Upvote 0