Çözüldü Wild Rift ekran sorunu

MrBaytar

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Herkese selamlar oyunu 9 Aralık akşamında indirdim , oyunu kurdum , türkçe çeviri kısmını eklettim ve oyunu başlattım. Öğretici kısımda bazı yetenek atışlarımı yaparkem ekran kartının ciddi bir şekilde pixel pixel gözüktüğünü zaman zaman ise görüntünün eksildiğini söylemem gerek. Ben bir Oppo Reno 2 Z kullanıcısıyım. Bu durumu nasıl hallederim bilmiyorum. Aynı zamanda belirtmem gerek ki bu hata verildikten sonra oyunu tekrar başlattım ancak maalesef bu sefer oyuna Riot hesabını seçmekten ileriyr gidemedim ve oyun 1.1 yama detayları penceresinde kitlendi. Gerekli mailleri destek ekibine yolladım ve GPlay storedaki yorumlarda da belirttim. Geri dönüş bekliyorum. Eğer öğrenirseniz bana lütfen dönüş yapın

Hocam Aralık ayı güncellemesi ile birlikte sorun çözüldü bilginiz olsun konuyu çözüldü olarak işaretleyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-12-10-00-20-54-51.jpg
    Screenshot_2020-12-10-00-20-54-51.jpg
    125.2 KB · Görüntüleme: 56
Moderatör tarafında düzenlendi:

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bu forum bence opponun özelliklerini söylemekten başka hiç bir işe yaramıyor sadece basit sorulara cevap verebiliyorlar 10 gündür takip ediyorum güncelleme ile alakalı herşeye bekleyin sanır diyorlar sadece
Güncellemeleri forum olarak biz vermediğimizden olabilir mi acaba, oppo dağıtır güncellemeleri forum olarak biz dağıtmıyoruz maalesef.o yüzden sabır ve anlayış bekliyoruz.

Rigby

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Bu forum bence opponun özelliklerini söylemekten başka hiç bir işe yaramıyor sadece basit sorulara cevap verebiliyorlar 10 gündür takip ediyorum güncelleme ile alakalı herşeye bekleyin sanır diyorlar sadece
Dostum musteri temsilcilerinin bile haberi olmuyor bazen gelecek olan guncellemeden burdaki adminler ne yapsin ?

Preacher

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Forum ne yapabilir ki. Ben de Reno 4 Lite kullanıyorum. Açıkçası bu telefonun tek sorunu wild rift değil. Güncelleme sonrası şarj çok hızlı bitmeye başladı. Ayrıca genshin impact oynanmıyor. Ve bazen oyunlar aniden kapanıyor. Ve bu sorunları Oppo'nun gördüğünü düşünüyorum. Umarım gelecek olan güncelleme çoğu hatayı düzeltecek. Zaten güncellemenin bu kadar gecikme nedeni de bu olabilir. Sabretmekten başka çare yok.

burak.ş

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
@Emree adlı kullanıcının telefonu reno2z bu telefonlara geldi güncelleme ve düzeldi ama sizin telefon reno4 lite size gelecek sırayla dsğıtım yapılı

Forum ne yapabilir ki. Ben de Reno 4 Lite kullanıyorum. Açıkçası bu telefonun tek sorunu wild rift değil. Güncelleme sonrası şarj çok hızlı bitmeye başladı. Ayrıca genshin impact oynanmıyor. Ve bazen oyunlar aniden kapanıyor. Ve bu sorunları Oppo'nun gördüğünü düşünüyorum. Umarım gelecek olan güncelleme çoğu hatayı düzeltecek. Zaten güncellemenin bu kadar gecikme nedeni de bu olabilir. Sabretmekten başka çare yok.
Evet acayip şarjı gitmeye başladı ve kasma filan da olmaya başladı aynı 4 lite umarım hızlı bir güncelleme gelir ve net bir bilgi ala bilirmiyiz artık

Preacher

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Mesajlar birleştirildi:

peki daha çok sürecek mi ne yapalım telefonu iade etmeyi düşünüyorum..
Bence bu soru için Oppo'nun sitesindeki destek mail adresine mail atabilirsin ya da telefon numarası ile teknik servise ulaşabilirsin. Ama bu forumda bir yanıtta onların da bilmediğini okumuştum. Yine de denemekten zarar gelmez.