Xaomi

İlyas 12717

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A91
Helal olsun xaomi ye adamlar fabrikayı kurdular Bizim oppo ne oldu sahi?? Bir ara oda Türkiye de kurucam diyordu...

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Helal olsun xaomi ye adamlar fabrikayı kurdular Bizim oppo ne oldu sahi?? Bir ara oda Türkiye de kurucam diyordu...
Kuruldu İstanbul'un Tuzla ilçesinde ilk ürünüde budur.
Made in Turkey olarak işlenen A15s’in kutu içeriğine ve detaylarına bakıyoruz.

Bakalım A15s neler sunuyor.

OPPO A15s özellikleri;

Boyut: 164 x 75.4 x 7.9 mm
Ağırlık: 177 g
Ekran: 6,52 inç HD+ IPS
İşlemci: MediaTek Helio P35
Grafik: PowerVR GE8320
RAM: 4 GB
Depolama: 64 GB + MicroSD
Kamera: 13 MP + 2 MP + 2 MP
Ön Kamera: 8 MP
Batarya: 4230 mAh
Şarj: 10 Watt
Parmak İzi: Arkada
Fiyat: 2.499 TL

Sizce nasıl sunulan bu teknik özelliklere göre fiyatı uygun mu?

Bana kalırsa bu özelliklere bu fiyat fazla, siz ne düşünüyorsunuz yorumlarınızı bekliyorum.

Kaynak:hwp.com.tr
Gözden kaçırdınız galiba.
Mesajlar birleştirildi:

İnceleyeniz

dogukansenel

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
@İlyas 12717 Oppo fabrikasını Xiaomi den daha önce kurdu. Hatta ilk model üretildi bile. A15s. Ama nedense çok daha kaliteli telefonlar üretmesine rağmen Oppo nun haberlerini Xiaomiden daha az görüyoruz. Muhtemelen Xiaomi reklama daha fazla para harcıyor diye düşünüyorum.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
@İlyas 12717 Oppo fabrikasını Xiaomi den daha önce kurdu. Hatta ilk model üretildi bile. A15s. Ama nedense çok daha kaliteli telefonlar üretmesine rağmen Oppo nun haberlerini Xiaomiden daha az görüyoruz. Muhtemelen Xiaomi reklama daha fazla para harcıyor diye düşünüyorum.
Aslında kurulduğu gün ve haftalar içerisinde gayet iyi tanıtıldı ama her yeni çıkan bir öncekini unutturur o bakımdan unutulmuş olabilir.