Yardım Xiaomi Redmi 9S ekran problemi

Burak Türker

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Xiaomi Redmi Note 9S telefonumda bazen ekran donmaları oluşuyor. Sebebi nedir?

Son düzenleme:

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhabalar,sekiz ay önce almış olduğum Oppo Reno 4 telefonumun güç tuşu bozuldu. Güç tuşunu kullanmadan telefona restart atabilir miyim? Ayrıca ses kısma tuşum da bozuldu,bozulan tuşu devredışı bırakma gibi bir seçeneğimiz var mı? Çünkü sürekli sesi kısıyor kendi kendine. Telefonu yeniden başlatamadığım için bazı sistemsel sorunlar oluştu: Gizlediiğim uygulamaları görüntüleyemiyorum,gizli klasörden çıkartmama rağmen ana ekranıma gelmiyor. Google Play'den açabiliyorum sadece.
Merhaba

Sizin için güç tuşu görevi görecek bir uygulama buldum:
Yorumlarında olumlu cevaplar var.

Bozulan tuşu devre dışı bırakamazsınız maalesef.

Gizlediğiniz uygulamalar için "Gizlilik Parolası" ayarladıysanız, "Telefon" uygulamasına girip #Belirlediğiniz Şifre# yazınız. Bu sayede gizlediğiniz uygulamalara erişebilirsiniz.

Upvote 0

Burak Türker

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Merhaba

Sizin için güç tuşu görevi görecek bir uygulama buldum:
Yorumlarında olumlu cevaplar var.

Bozulan tuşu devre dışı bırakamazsınız maalesef.

Gizlediğiniz uygulamalar için "Gizlilik Parolası" ayarladıysanız, "Telefon" uygulamasına girip #Belirlediğiniz Şifre# yazınız. Bu sayede gizlediğiniz uygulamalara erişebilirsiniz.
Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Dediğiniz uygulamanın bir benzerini -oldukça iyi yorumları vardı- indirdim fakat restart atarken çok büyük sıkıntılar yaşadım. Neredeyse telefonumdan olucaktım,bu yüzden uygulamaya çok güvenmiyorum açıkçası.

Son düzenleme:
Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Dediğiniz uygulamanın bir benzerini -oldukça iyi yorumları vardı- indirdim fakat restart atarken çok büyük sıkıntılar yaşadım. Neredeyse telefonumdan olucaktım,bu yüzden uygulamaya çok güvenmiyorum açıkçası. Gizlilik parolamı telefon uygulamasına yazdığım zaman bir reaksiyon göstericek gibi oluyor fakat devamı gelmiyor,yani uygulamaları görüntülemiyor.
Rica ederim.
Güç tuşu için müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiniz mi? Garanti kapsamına girerse göndermekten başka çareniz yok maalesef.
Gizlilik parolasıyla gizlenen uygulamaları görüntüleyemiyorsanız uygulamaları gizlemeyi kapatın. Ancak o şekilde ulaşabilirsiniz.

Upvote 0

Burak Türker

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Rica ederim.
Güç tuşu için müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiniz mi? Garanti kapsamına girerse göndermekten başka çareniz yok maalesef.
Gizlilik parolasıyla gizlenen uygulamaları görüntüleyemiyorsanız uygulamaları gizlemeyi kapatın. Ancak o şekilde ulaşabilirsiniz.
Müşteri hizmetleriyle henüz görüşmedim,gönderirsem ne kadar beklerim?

Son düzenleme:
Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Müşteri hizmetleriyle henüz görüşmedim,gönderirsem en az 2 hafta bekleyeceğimi düşündüğüm için cihaz değişimi yapana kadar idare etmeyi planlıyordum. Uygulamayı gizlilikten çıkartmama rağmen ana ekrana gelmiyor,yalnızca Google Play üzerinden açabiliyorum.
Ana ekrana gelmemesi ilginç. Telefonunuzda yazılımsal hata da var. Fabrika ayarlarına dönmeniz sorunu düzeltir. Ama cihaz değişimi yapana kadar idare ederim diyorsanız siz bilirsiniz.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Müşteri hizmetleriyle henüz görüşmedim,gönderirsem en az 2 hafta bekleyeceğimi düşündüğüm için cihaz değişimi yapana kadar idare etmeyi planlıyordum. Uygulamayı gizlilikten çıkartmama rağmen ana ekrana gelmiyor,yalnızca Google Play üzerinden açabiliyorum.
Restart için
Telefon açıkken ses açma ve power tuşuna 30 saniye kadar basınız yeniden başlasın açılınca ellerinizi bırakın lütfen

Upvote 0