Tartışma Yeni Akıllı Bileklik MI Band 5 !

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hocam biz burda ne kadar anlatsakta kullanmadan size hepsi boş gelecektir. Ve inanın bana kullanmaya başlayınca baya alışıyorsunuz.
Mesajlar birleştirildi:

Ve şu da var ki artı yönleri eksi yönlerinden baya fazla.
Belki yaşımdan belki vakit geçirdiğim şeylerden dolayı böyle geliyordur bana çünkü pek gezmeyi seven birisi değilim dışarı çıktığımda telefona vehayut saate bakmam gerekmiyor.
Ama bunların dışında "bak böyle böyle bir yönü de var!" diyebilceğiniz bir şeyi yok mu acaba kesinlikle gözümüze çarpacak.

W

wittroc

Guest
Arkadaşlar bu taşınabilir akıllı cihazlar(kablosuz bluetooth kulaklar hariç) bana hiç kullanışlı gelmiyor yani ha telefonu çıkarıp bakmışım ha saate bakmışım mantığındayım örnek vericek olursa bir mesaj bildirimi geldiğinde yine çıkarıp telefondan cevap veriyoruz.
Normal bir saate 100-150 lira vermektense bu saatlere bu fiyatları vermek için size cezbeden şey nedir çok merak ediyorum anladığım kadarıyla çoğunuz kullanmışsınız. Şekilleri filan çok hoşuma gidiyor benim ama bu fiyatları şekil için vermeyi yanlış buluyorum yorumlarınız içinden belki atladığım bir nokta çıkar
Hocam ben Gear'a 800₺ verdim ama gerçekten hiçbir özelliği yok diyebilirim. Mesaja verebildiğim yanıt otomatik yanıtlar (basit şeyler), yine telefonda olan adın sayacı gibi şeyler. Kullanma sebebim ekranın büyük olması ve normal bir saat olarak görmem.
Mesajlar birleştirildi:

Belki yaşımdan belki vakit geçirdiğim şeylerden dolayı böyle geliyordur bana çünkü pek gezmeyi seven birisi değilim dışarı çıktığımda telefona vehayut saate bakmam gerekmiyor.
Ama bunların dışında "bak böyle böyle bir yönü de var!" diyebilceğiniz bir şeyi yok mu acaba kesinlikle gözümüze çarpacak.
"Bak, böyle bir yönü de var!" diyebileceğimiz tek giyilebilir teknoloji Apple Watch olabilir.

Sergüzeşt

Aktif Üye
Banlandı
Hocam mesela şöyle söyleyebilirim, ben 24 saatin 10 saatini kulaklıkla geçiririm. Müziktir, konuşmaktır vs. Kulaklığım Bluetooth'lu olmasına rağmen müzik geçişi yok. Kış aylarında soğuklarda telefonu elinde taşıma derdin yok biri mi aradı saatten cevap ver. Müziği mi değiştirmek istiyosun saatten tak diye yap. Spor mu yapıyorsun büyük telefonu taşıma derdin yok. Bir çok saat %90 oranında doğru sonuçlar verir. Her şeyi geçtim Apple Watch'ta 'Yere düşünce' ya da 'acil durumda' bildirim gönderiyor. Düşmenizi algılıyor. Haberlere de çıkmıştır. Birçok kişinin hayatı kurtuldu. Bu özellik telefonda yok eğer varsa da öyle bir durumda kimse düşünmez. Benim aklıma gelen bunlar hocam.

zeytinburnu

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Mi band 4'ü sağolsun Trendyol kuponu sayesinde 75 TL'ye almıştım :) bir akıllı bileklikten ne istersen veriyor,gayet memnunum.5 eğer gorseldeki gibiyse gerçekten yarım bileklik yarım saat gibi olacak .