• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • DİKKAT! Günün bazı saatlerinde yaşanan yoğunluklar sebebiyle kayıt onay e-postaları gönderilememektedir. Bu sebeple onay e-postası gelmemiş ise 15 dakika sonra tekrar gönderilmesini talep edin.

Yeni Reno Serisi Yarın Tanıtılıyor! Reno 2 Canlı Yayın

asK

Türkiye'nin en büyük OPPO forumu
Yetkili
Kurucu
Admin
Mesajlar
1,291
Çözümler
15
Puanları
28,350
OPPO ailesinin yeni üyeleri Reno 2 ve yeni Reno serisi yarın New Delhi'de yapılacak konferans ile tanıtılacak.

Haberimizi okumak için portalımızı ziyaret edin:
https://portal.oppoturkiye.org/yeni-reno-serisi-yarin-tanitiliyor-reno-2-canli-yayin-9366/
 
Reklam

GoGoBaBa

Taze Üye
Üye
Mesajlar
3
Puanları
0
amsung Türkiye 'nin yada Samsung İstanbul diyelim birkaç yıldır yanlış politikaları yüzünden Note ve S serielrinin neredeyse tümünü satın alan ben Note10 serisini boykot ediyorum. Faşizan zihniyet fahiş fiyatlandırma, buyback değişim kampanyasındaki tutarsızlık, kendi ürünlerine sadaka gibi fiyatlandırma, teknik servis politikaları, Müşteri Hizmetleri ve resmi mağazalarındaki satış temsilcileri ve yetkililerin oyalama, yalan söyleme gafletleri sebebli Sasmung Galaxy S10 sanırım son Sasmung telefon olacak. Henüz herhangi bir marka ve model net aklımda yok, ama seçenemklerimde OPPO Reno2 yi bekle ve gör var. Acizane Türkiyeye gelen yabancı firmalar kendi ülkelerinde ve başka ülkelerde halkçı vatandaş dostı fiyat/perfosmans lı ürünleriyle tanınıyor, ama ülkemize gelince en fahiş AVM lerde dükkan/bayi/mağaza açıyor, buda bize fiyat artısı getiriyor, Buyback/değişim kampanyalarına önem verip iyi bir değişim sunsalar markanızı tercih etsek. Fiyat için Türkiye de yanlış politikalar yapan Apple ve Samsung 'u terketmek üzereyken umarım sizlerde bizim yanımızda olursunuz. OPPOTÜRKİYE :)
 
Üst