• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Çözüldü Zil sesi menüsü çalışmıyor

smyenal

Taze Üye
Üye
Mesajlar
3
Puanları
0
Cihaz
A5s
Arkadaşlar merhaba; yeni oppo a5s aldım. Telefonun "ses ve titresim" menüsü altında bulunan "telefon zil sesi" menüsünden zil sesini değiştirdim. Sectigim zil sesi telefonun kendi zil sesidir.Ancak ilerleyen saatler yeniden aynı "telefon ve zil" sesi menüsüne girmek istedim ancak sistem girmeme müsade etmedi ve beni ana ayarlar menüsüne gönderdi. Defalarca denememe rağmen "ses ve titreşim" menüsü altında yer alan "telefon zil sesi" menüsü giremiyorum. Ses ve titreşim menüsü altındaki "mesaj sesi" ve "varsayılan bildirim.zil sesi" menülerinde giremedigimi yine aynı şekilde bu menülere girmek istediğimde telefonun beni ana ayarlar menüsüne gönderdiğini farkettim. Böyle bir durum ile daha önce karşılaşan varmı, nasıl bir çözüm yolu izlemeliyim. İvedl cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
 
Reklam

Sergüzeşt

Aktif Üye
Banlandı
Mesajlar
139
Puanları
150
Hocam telefonu kapatıp kısa bir süre bekleyin daha sonra açın tekrar deneyin. Daha önce ek ayarlara girerken beni de atmıştı aklıma bu geldi yaptım ve olmuştu. Sizde deneyin bakalım olacak mı?
 
Upvote 0

SteveDivian

Taze Üye
Üye
Mesajlar
1
Puanları
0
Cihaz
RX17 Neo
Merhaba, bence telefon versiyonunu güncellemelisin. ara sıra sürüm güncellemeleri sizinki gibi hatalara da yol açar.
Bu ücretsiz sağlayıcıdan telefon zil sesi koleksiyonunu şimdi indirin: TelefonZilSesleri.net
 
Son düzenleme:
Upvote 0
Üst